Už jste to slyšeli? Na 1xBit odstartoval turnaj Ticket Rush u příležitosti Mistrovství světa 2022, kde se kdokoliv může zapojit do hry o odměny v celkové hodnotě 3 BTC. Připojte se k úžasné jízdě na 1xBit.

Turnaj Ticket Rush pro fanoušky

Není nic lepšího než dělat to, co máte rádi. Totéž platí pro fotbalové fanoušky, kteří mají možnost sledovat svou oblíbenou zemi, tým i sportovní hvězdy a při tom získávat zajímavé osměny.

Ticket Rush je sportovní turnaj, ve kterém mohou sázkaři na 1xBit vsadit na libovolné zápasy Mistrovství světa ve fotbalu a zároveň se dostat do losování o ceny. Zapojit se do turnaje je snadné; stačí jít na 1xBit, zaregistrovat se a pak přejít na stránku turnaje Ticket Rush a přihlásit se kliknutím na tlačítko „Zúčastnit se“ (Take Part). Poté, co se přihlásíte, už jen uzavíráte libovolné sázky, abyste získali odměny.

Lov na odměny funguje stále, takže čím více lístků získáte, tím vyšší je vaše šance na výhru. Pokud tedy chcete šanci zvýšit, vsaďte na co nejvíce zápasů.

Zapojte se do honby za vstupenkami

Na výhry je připravena celková částka 3 BTC a co je zajímavější, počet potenciálních výherců je přes 170 lidí a vy můžete být mezi nimi.

Lístek do hry, který získáte za sázení na zápasy Mistrovství světa 2022, bude přiřazen do jedné ze tří kategorií, které se liší podle typu zápasu, na který jste vsadili:

  • Nejjednodušší jsou odměny za podání sázek na libovolný zápas Mistrovství světa.
  • Existují také tikety pro opravdové fanoušky, kteří vsadí na 8 vybraných zemí během skupinové fáze.
  • A přesně jak název napovídá, tikety Play-off jsou určeny pro sázky na zápasy play-off.

Turnaj Ticket Rush začíná 14. listopadu 2022 a bude aktivní až do 18. prosince 2022. Během tohoto období bude 1xBit shromažďovat všechny lístky a poté uspořádá losování pro každou z kategorií vstupenek, jak je uvedeno níže:

  • Losování lístků ta sázky na jednotlivé zápasy bude mít 10 vítězů; nejvyšší cena, kterou zde lze získat, je 500 mBTC.
  • V kategorii vstupenek pro opravdové fanoušky bude 160 výherců, kteří vyhrají nejméně 2 mBTC, vítěz losování získá 10 mBTC.
  • Vítěz prvního místa v losování vstupenek Play-off si odnese 250 mBTC a další 4 vylosovaní výherci získají minimálně 25 mBTC.

Výhody 1xBit

Na 1xBit je vítězem každý. Existuje zde spousty her a způsobů jak sázet, takže si vybere opravdu každý.

1xBit podporuje živé sázení, live-casino s krásnými krupierkami, několik hazardních her a samozřejmě veškeré sportovního sázení.

Omezení téměř neexistují, web podporuje více než 60 jazyků a přijímá více než 40 různých kryptoměn.

Srdce mnoha hráčů si získal díky jednoduchému procesu registrace; stačí jen zadat svoji e-mailovou adresu a můžete začít.

Můžete získat až 7 BTC za vaše první 4 vklady. Promo kód VKAPSEBET zvýší váš bonus za první vklad až na 125 %!

1xBit zaručuje naprostou anonymitu a rychlé transakce. Za zmínku také stojí, že platforma nepožaduje žádné další poplatky; můžete si užívat nulových poplatků za každou transakci.

Připojte se k šampionům s turnajem Ticket Rush. Hrajte více a vydělávejte a staňte se skutečným vítězem!

Čtěte dále: