Jak koupit Litecoin

Nejjednodušší nákup Litecoinu za české koruny

  1. Zdarma se zaregistrujte na burze CoinMate
  2. Pošlete české koruny na český účet burzy u Fio banky (žádná zahraniční platba)
  3. Nakupte Litecoin

Zaregistrovat se na burze CoinMate

Na otázku jak koupit Litecoin existuje více odpovědí a podobně jako u nákupu Bitcoinu nejde o nic složitého a zvládne to i laik. Pokud jste už někdy kupovali Bitcoin, bude to pro vás to samé.

TIP: Zajímá vás Litecin či Bitcoin více? Zapište se ZDARMA do e-mailového kurzu Bitcoin pro začátečníky a dostanete 10$ na nákup litecoinů.

Nákup litecoinů na burze

Nakupovat na burze považuji já osobně za jednoduchý a pohodlný způsob, jak Litecoin získat. Nemusíte se přitom zvednout od počítače. Stačí se zaregistrovat na libovolné burze, poslat na ní peníze (koruny, eura, dolary) a nakoupit Bitcoin.

Pro začátečníka je úplně nejjednodušší burza CoinMate.io, která má kořeny v České republice a díky tomu se obejdete bez SEPA plateb – na burzu pošlete koruny ze svého běžného účtu. Jakmile peníze dorazí na burzu, což je obvykle do druhého dne, dostanete o tom e-mail a už můžete nakupovat.

Od někoho

Litecoin můžete koupit i tak, že seženete někoho, kdo chce LTC prodat, setkáte se a uděláte směnu. Je to asi nejméně pohodlná cesta a pro začátečníka se spíše nehodí. Musíte shánět někoho, kdo litecoiny prodává, následně se s ním potkat, na místě manipulovat s peněženkami…

Zaregistrovat na burze CoinMate

TIP: Zajímá vás Litecin či Bitcoin více? Zapište se ZDARMA do e-mailového kurzu Bitcoin pro začátečníky a dostanete 10$ na nákup litecoinů.

A pokud si chcete jen vyzkoušet, jak Litecoin funguje, můžete nějaké drobné získat i zdarma (ale dostanete opravdu hodně malé drobné, nezbohatnete na tom)

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu