Bitcoin zdarma

Možná to zní divně, ale můžete získat i bitcoiny zdarma. Samozřejmě, že nedostanete celý Bitcoin a nedostanete ani jeho desetinu či setinu. Nikdo vám přeci nedá zdarma bitcoin, když na burze stojí tolik, kolik stojí. Různé free bitcoin generátory slouží hlavně k tomu, aby si člověk mohl vyzkoušet, jak bitcoin funguje a co se s ním dá dělat.

Různé tzv. bitcoin klikačky fungují tak, že dostáváte mikroodměny za nějakou činnost, ale někdy i za nic. Získáte ale opravdové bitcoiny zdarma, které si můžete převést do peněženky nebo třeba prodat na burze (když si jich vygenerujete dostatek). Ve skutečnosti dostáváte jednotky Satoshi, což je nejmenší možná část Bitcoinu.

TIP ke čtení: výpočet, kolik si můžete opravdu vydělat.

Než se pustíte do klikaček, můžete zkusit trochu serioznější způsob – existuje spousty služeb, které vám dají vstupní bonus v bitcoinech za registraci a splnění nějaké jednoduché podmínky. Můžete zkusit třeba staking platformy, kde můžete získat bezpracně až 50 $ v bitcoinech.

Kde získat bitcoin zdarma (free bitcoin)

Freebitcoin

Podle mé dlouhodobé zkušenosti se na Freebitcoin dá „vydělat“ nejvíce. Pokud nevíte, kde začít, určitě ho zkuste jako první.

Jednu za hodinu roztočíte kolo štěstí a vyhrajete nějaké ty drobné BTC. Vyhráváte vždy. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát i větší částku. Pokud jste hráč, můžete výhru vsadit a tak ji znásobit.

Registrace je snadná, stačí e-mail a heslo. (ze stejné stáje pochází i další kryptoměny zdarma, které jsou na konci této stránky)

free Bitcoin

Získat bitcoiny zdarma na Freebitcoin

Cointiply

Jednou za 12 hodin si můžete spustit losování a podle toho, jaké číslo padne, získáváte satoshi. Opět jako všude jinde i zde můžete peníze znásobovat hraním dalších her a plněním úkolů. Registrace je snadná, stačí také jen e-mail a heslo.

Cointiply (free bitcoin)

Získat zdarma (free) bitcoiny u Cointiply

Satoshi Hero

3x za 30 minut si můžete zatočit kolem štěstí a vyhrát nějaké ty satoshi. Další odměny můžete získávat hraním her a plněním různých úkolů. Registrace je velmi jednoduchá, stačí vám zadat e-mail a heslo a už můžete „vydělávat“. Minimum pro výplatu (převod do vaší peněženky je 30 000 satoshi).

Satoshi Hero

Získat zdarma (free) bitcoiny u Satoshi Hero

Moon bitcoin

Moon bitcoin ukončil svoji činnost. Svého času to byla velmi oblíbená služba.

BtcClicks

UPDATE: pozor podle některých informací BtcClicks nevyplácí

Dostáváte bitcoiny za zhlédnutí reklam. Po registraci a přihlášení máte k dispozici seznam reklam a odměn za jejich zhlédnutí. Když kliknete na vybraný odkaz, ukáže se vám stránka inzerenta a po několika sekundách i ověřující matematický příklad, že nejste robot. Když ho správně spočtete, dostanete odměnu. Na inzerované stránce není třeba na nic klikat. Platba je opravdu za zhlédnutí.

Získat bitcoiny zdarma na BtcClicks

Další kryptoměny zdarma