Bitcoin zdarma

Možná to zní divně, ale můžete získat i bitcoiny zdarma. Samozřejmě, že nedostanete celý Bitcoin a nedostanete ani jeho desetinu či setinu. Nikdo vám přeci nedá zdarma bitcoin, když na burze stojí tolik, kolik stojí. Různé free bitcoin generátory slouží hlavně k tomu, aby si člověk mohl vyzkoušet, jak bitcoin funguje a co se s ním dá dělat.

Různé tzv. bitcoin klikačky fungují tak, že dostáváte mikroodměny za nějakou činnost, ale někdy i za nic. Získáte ale opravdové bitcoiny zdarma, které si můžete převést do peněženky nebo třeba prodat na burze (když si jich vygenerujete dostatek). Ve skutečnosti dostáváte jednotky Satoshi, což je nejmenší možná část Bitcoinu.

TIP ke čtení: výpočet, kolik si můžete opravdu vydělat. A přečtěte si i článek Jak vydělat bitcoin.

Kde získat bitcoin zdarma (free bitcoin)

Cashback portál satsback.com

Znáte cashbackové portály? Fungují tak, že si u nich na webu najdete svůj oblíbený e-shop, nakoupíte na něm jako obvykle a portál vám pošle procenta z útraty zpět. Satsback funguje úplně stejně, má v katalogu stovky českých e-shopů, akorát vám procenta z nákupu vyplácí v bitcoinu. Ideální způsob, jak získat nějaké ty bitcoiny vlastně za nic 🙂 Vyzkoušejte ho zdarma.

Poslech podcastů

Poslouchejte své oblíbené podcasty v aplikace Fountain.fm a ta vás odmění pár drobnými v bitcoinu.

Rollercoin.com

Asi nejzábavnější možnost, při které si zahrajete a něco se naučíte. Rolercoin je poměrně zdařilá hra, který vás bude i bavit. Není to tupé klikání. Principem hry je budování vlastní těžební farmy bitcoinu tím, že hrajete různé jednoduché hry a tím vyděláváte peníze na nákup vybavení a zvyšujete svůj hashrate. Vyděláváte reálné kryptoměny. Zkuste to, je to fakt zábava – registrace je zdarma a ještě dostanete 1000 satoshi. Můžete si přečíst i podrobnou recenzi RollerCoinu nebo mrkněte na český web o hře RollerCoin.

Začít hrát s bonusem

rollercoin.com

Freebitcoin

Podle mé dlouhodobé zkušenosti se na Freebitcoin dá „vydělat“ nejvíce. Pokud nevíte, kde začít, určitě ho zkuste jako první.

Jednou za hodinu roztočíte kolo štěstí a vyhrajete nějaké ty drobné BTC. Vyhráváte vždy. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát i větší částku. Pokud jste hráč, můžete výhru vsadit a tak ji znásobit.

Registrace je snadná, stačí e-mail a heslo. (ze stejné stáje pochází i další kryptoměny zdarma, které jsou na konci této stránky)

free Bitcoin

Získat bitcoiny zdarma na Freebitcoin

Cointiply

Jednou za 12 hodin si můžete spustit losování a podle toho, jaké číslo padne, získáváte satoshi. Opět jako všude jinde i zde můžete peníze znásobovat hraním dalších her a plněním úkolů. Registrace je snadná, stačí také jen e-mail a heslo.

Cointiply (free bitcoin)

Získat zdarma (free) bitcoiny u Cointiply

Satoshi Hero

3x za 30 minut si můžete zatočit kolem štěstí a vyhrát nějaké ty satoshi. Další odměny můžete získávat hraním her a plněním různých úkolů. Registrace je velmi jednoduchá, stačí vám zadat e-mail a heslo a už můžete „vydělávat“. Minimum pro výplatu (převod do vaší peněženky je 30 000 satoshi).

Satoshi Hero

Získat zdarma (free) bitcoiny u Satoshi Hero

Moon bitcoin

Moon bitcoin ukončil svoji činnost. Svého času to byla velmi oblíbená služba.

Další kryptoměny zdarma

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu