Směnárny kryptoměn

Směnárna se liší od burzy v tom, že kryptoměnu nakupujete za pevně daný kurz a nemůžete o něm „smlouvat“ jako na burze. Je to podobné, jako když si chcete koupit před dovolenou například eura – jdete do směnárny, ta nabízí euro za 25 Kč a vy buď koupíte a nebo jdete jinam. Nemůžete směnárníkovi říct, že mu dáte jen 24,50 Kč.

Směnárna je vhodná pro ty, kdo nechtějí obchodovat na burze, nebo obíhat bitcoinmaty, ale přesto chtějí nějaký ten bitcoin vlastnit. Nevýhodou směnáren je pak obvykle vyšší kurz, než je aktuálně na burzách. Z kurzovního rozdílu směnárna žije.

Anycoin

Česká směnárna Anycoin je poslední dobou hodně vidět a představuje jednu novinku za druhou. Přečtěte si podrobnou recenzi a získejte 300 Kč vstupní bonus.

Přejít na web směnárny

Bit.plus

Bit.plus je česká směnárna, kde nakoupíte bittcony pohodlně a v češtině. Pokud jste v kryptoměnách začátečník, přečtěte si o směnárně více.

CoinBank

Jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoin a další kryptoměny za české koruny a v češtině. Pokud nakoupíte za alespoň 10 000 Kč, dostanete bonus 400 Kč.

Založte si účet u CoinBank

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu