Směnárny kryptoměn

Směnárna se liší od burzy v tom, že kryptoměnu nakupujete za pevně daný kurz a nemůžete o něm „smlouvat“ jako na burze. Je to podobné, jako když si chcete koupit před dovolenou například eura – jdete do směnárny, ta nabízí euro za 25 Kč a vy buď koupíte a nebo jdete jinam. Nemůžete směnárníkovi říct, že mu dáte jen 24,50 Kč.

Výhodou směnáren je to, že nemusíte absolvovat registraci a ověřování na burze, nemusíte řešit posílání nakoupené kryptoměny z burzy do peněženky atd. Zkrátka směnárna je vhodná pro ty, kdo nechtějí obchodovat na burze, ale přesto chtějí nějakou kryptoměnu vlastnit.

Nevýhodou směnáren je pak obvykle vyšší kurz, než je aktuálně na burzách. Z kurzovního rozdílu směnárna žije.

Směnárna Bitcoinvkapse

Ano, směnárna je i zde na webu. Je hodně jednoduchá, ideální pro začátečníky. Vyzkoušejte ji.

Anycoin

Česká směnárna Anycoin je poslední dobou hodně vidět a představuje jednu novinku za druhou. Přečtěte si podrobnou recenzi a získejte 300 Kč vstupní bonus.

Přejít na web směnárny

Bitstock

Bitstock je česká směnárna, kde nakoupíte bittcony pohodlně a v češtině. Pokud jste v kryptoměnách začátečník, přečtěte si o směnárně více.

Expobank

Další ze způsobů, jak nakoupit kryptoměny za české koruny. Tentokrát přímo u banky působící na našem trhu. U Expobank máte možnost si v rámci běžného účtu založit i účet NEO a nakupovat  Bitcoin.

Je to pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak Bitcoin koupit. Pokud umíte ovládat internetové bankovnictví, umíte si koupit BTC.

Založte si účet u Expobank