Školení Bitcoinu – onboarding do Bitcoinu

Pochopit Bitcoin a vše okolo vám zabere desítky, spíše ale stovky hodin. Já už jsem ty hodiny studiem Bitcoinu i kryptoměn strávil a vy tak nemusíte. Nabízím vám nalejvárnu v délce 3 hodin, kde vám to hlavní polopaticky vysvětlím.

Školení bitcoinu – obsah

Jde pouze o orientační osnovu, pokud už něco z toho budou účastníci znát, můžeme to přeskočit. A pokud budete chcete chtít dát na něco větší důraz a probrat to více do hloubky, upravím obsah školení na místě.

  • co je to vlastně Bitcoin, jak funguje a v čem je lepší než státní peníze
  • kde a jak bitcoiny koupit
  • jak bitcoiny bezpečně uložit, abyste o ně nepřišli
  • jak Bitcoin používat k placení a příjmu plateb
  • spousta prostoru na vaše otázky

Reference

Toto říkají absolventi mého kurzu Bitcoin pro začátečníky na Naučmese.cz:

Obsah a samotný průběh kurzu přesně odpovídal tomu, co jsem podle názvu očekávana, tj. uvedení do problematiky BTC co nejsrozumitelnější formou. Oceňuji systematičnost prezentace při zachování jednoduchosti, prostor pro otázky a typy na užitečné odkazy.

Veronika Wimmerova

Dověděl jsem se co jsem potřeboval, pěkně po lopatě.

Tony Seman

Chci na školení

15 + 1 =

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu