Jak koupit Ethereum

Nejjednodušší nákup Etherea

  1. zdarma se zaregistrujte na burze Coinbase
  2. pošlete eura nebo dolary na účet burzy
  3. nakupte Ethereum
  4. dostanete bonus 10 dolarů

Zaregistrovat se na burze Coinbase

Na otázku jak koupit Ethereum najdeme vícero odpovědí a podobně jako u nákupu Bitcoinu nebo Litecoinu nejde o nic převratně složitého a zvládne to i poučená začátečník. Pokud jste už někdy kupovali Bitcoin, bude to pro vás to samé.

TIP: Zajímají vás kryptoměny více? Zapište se ZDARMA do e-mailového kurzu Bitcoin pro začátečníky a dostanete 10$ na nákup etherů.

Nákup etherů na burze

Nakupovat kryptoměny na burze považuji za nejjednodušší způsob, jak je získat. Nemusíte se přitom zvednout od počítače nebo mobilu. Stačí se zaregistrovat na libovolné burze, která Ethereum nabízí, poslat na ní peníze (eura, dolary) a nakoupit ethery.

Pro začátečníka v kryptoměnách je asi nejjednodušší burza CoinBase, která je největší burzou na světě a kromě Ethera na ní koupíte i Bitecoin a Litecoin. Výhodou této burzy je, že když koupíte kryptoměny alespoň za 100 dolarů, dostanete 10 dolarů bonus. Další burza vhodná pro začátečníky je CoinMate.

Nákup od někoho

Etherum můžete koupit i tak, že si seženete někoho, kdo chce ETH prodat, zjistíte aktuální kurz, potkáte se a uděláte obchod. Je to ale asi nejméně pohodlná cesta a pro začátečníka se moc nehodí. Musíte shánět někoho, kdo ethery prodává, následně se s ním někde potkat, na místě manipulovat s peněženkami…

Zaregistrovat na burze Coinbase

TIP: Zajímají vás kryptoměny více? Zapište se ZDARMA do e-mailového kurzu Bitcoin pro začátečníky a dostanete 10$ na nákup litecoinů.

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu