Podrobný popis toho, jak získat Spotify a Netlfix zdarma s kartou od crypto.com. Jak to celé funguje a co musíte udělat, abyste zmíněné služby měli opravdu zdarma.

TIP: karta crypto.com se po seškrtání všech výhod už moc nevyplatí. Od ledna 2023 ruší i bonusy v podobě Netflixu a Spotify zdarma. Existuje ale více než plnohodnotná náhrada – karta Plutus. Přečtěte si její recenzi.

Jak na Spotify zdarma

Na Spotify zdarma máte nárok už ve druhém tieru, tj. u karty, kde je třeba aktuálně stakovat 2 500 CRO, což je podle aktuálního kurzu asi 150 $. Tato karta vám kromě cashbacku 2 % z každé platby dá zdarma i hudební službu Spotify. Resp. Spotify musíte normálně platit, ale pokud platíte kartou od crypto.com, dostanete 100% cashback, tj. celou sumu zpět.

Maximum, kolik můžete dostat zpět za Spotify, je 12,99 $ nebo ekvivalent v jiné měně. 12,99 $ stojí tarif Duo, ale to neznamená, že si nemůžete vzít i nejvyšší Family za 14,99 $, jen dostanete zpět pouze 12,99 $. Family vás tak vyjde na 2 $. Můžete samozřejmě využít i tarif Individuál (9,99 $) a Student (4,99 $) a dostanete zpět vše.

Důležité je také to, že Spotify nemá s touto akcí nic společného, je to marketingová akce Crypto.com a to ji může dokonce kdykoliv zrušit. V případě problémů s cashbackem se tedy vždy musíte obracet na podporu crypto.com, protože Spotify vám nijak nepomůže.

UPDATE: v květnu 2022 Crypto.com výrazně osekalo výhody. Přečtěte si jak (Spotify a Netflix zdarma ale platí dál).

Jak na Netflix zdarma

Na Netflix zdarma máte nárok ve třetím tieru karty, kde je už třeba stakovat 25 000 CRO, což je podle aktuálního kurzu asi 1 500 $. Za vyšší stake máte ale více výhod – kromě Netflixu máte automaticky i Spotify a cashback zvýšený na 3 % z každé platby. Netflix zdarma funguje úplně stejně jako v případě Spotify – zaplatíte ho kartou od Crypto.com a dostanete 100% cashback, tj. celou částku zpět.

I vratka za Netflix je omezena a to maximálně na 13,99 $ nebo ekvivalent v jiné měně. 13,99 $ je v USA cena za verzi Standard, ale v Česku vám to pokryje i skoro celou cenu verze Premium (319 Kč) – podle aktuálního kurzu dolaru vám bude chybět necelý dolar, resp. necelý dolar nedostanete zpět.

Stejně jako u Spotify nemá ani Netflix s touto akci nic společného a jde pouze o marketingovou akci Crypto.com a to ji může kdykoliv zrušit. V případě problémů s cashbackem se tedy vždy obracejte podporu crypto.com, protože Netflix vám nijak nepomůže.

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

Oproti kartě ve druhém tieru má ta s Netflixem ještě jeden zajímavý benefit navíc – stake je úročen 10 % p.a.

Jak řešit problémy

Slovenským uživatelům nejde karta od Crypto.com do Spotify přidat, protože nesedí region Spotify s regionem karty. Někteří uživatelé tvrdí, že karta Crypto.com vystavená pro Čechy se tváří jako česká karta a Spotify proto nemá problém. U karet pro Slováky se ale jako slovenská netváří a proto má Spotify problém. Proč to tak je, nikdo neví. Nevím ale o tom, že by podobný problém měl někdo z Česka.

Ale naštěstí pro slovenské uživatele existuje poměrně snadné řešení, resp. více různých řešení:

  1. Přepněte ve Spotify region, aby s kartou seděl. Spotify varuje, že možná nebudete mít tu hudbu, kterou byste ve svém regionu mít chtěli. Netuším, jestli to může být opravdu nějaký problém.
  2. Plaťte Spotify PayPalem a v něm mějte nastavenou kartu od Crypto.com – PayPal nějakým způsobem na kartu propíše, že je to platba za Spotify a Crypto.com ví, že vám má dát cashback

V případě Spotify vám pravděpodobně nezafunguje skrýt kartu od Crypto.com do karty Curve, protože ta také nemá správný region. V mém případě jsem ověřil, že Curve mi Spotify nevezme, ale Crypto.com bere bez problémů.

Pokud narazíte na problém s cashbackem, doporučuji obrátit se rovnou na podporu Crypto.com, případně se poptat v české Telegramové skupině uživatelů Crypto.com. Pokud narazíte na nějaký zvláštní problém se Spotify nebo Netfixem, napište klidně i do komentářů pod článkem.

Nemáte kartu?

Pokud kartu od Crypto.com nemáte a zabloudili jste sem třeba jen proto, že chcete Spotify nebo Netflix zdarma, přečtěte si nejprve její podrobnou recenzi a návod, abyste pochopili, o čem karta je. Pokud to nepotřebujete vědět a kartu chcete hned, můžete si ji objednat přes tento odkaz a dostanete jako bonus 25 $ do začátku (pokud by se náhodou nepropsal automaticky referral kód, napište ujx4mx2hqb).

Požádejte si o ni rychle, protože od 18. ledna 2021 se mění podmínky a bude nutný dvojnásobný stake!

Čtěte dále: