Podrobný popis toho, jak získat Spotify a Netlfix zdarma s kartou Plutus. Jak to celé funguje a co musíte udělat, abyste zmíněné služby měli opravdu zdarma.

K získání Netflixu či Spotify zdarma vám stačí jednoduchá věc – pořídit si platební kartu Plutus. Přečtěte si nejprve její rozsáhlou recenzi, popis toho, jak funguje a taky jak získát bonus 10 EUR. Tento návod funguje, nejde o žádný podvod, ani nemusíte splnit žádné nemožné podmínky. Stačí vám k tomu jediné: Platit za tyto služby kartou Plutus.

Jak na Spotify zdarma

Bez jakýchkoliv podmínek máte s kartou Plutus nárok na jednu odměnu, kterou si vybíráte zhruba ze dvou desítek. Pokud chcete odměnu využít pro Spotify zdarma, jednoduše si v aplikaci vyberte Spotify a nezapomeňte kartou Plutus Spotify platit. Jedině tak dostanete celou částku za předplatné zpět a máte tak Spotify zdarma.

Pokud vám Spotify odmítne kartu Plutus přijmout, protože nesedí její region s vaším, máte tři možnosti, jak to poměrně jednoduše vyřešit:

  1. přepněte si region Spotify na Litvu
  2. dejte do Spotify kartu Curve a v ní nastavte Plutus
  3. plaťte Spotify PayPalem a v něm mějte Plutus

Maximum, kolik můžete dostat zpět za Spotify, je 10 EUR nebo ekvivalent v jiné měně. Můžete si tedy vzít nejdražší tarif Family a dostanete celých 9,99 EUR zpět. Pokud si vezmete levnější tarif, dostanete logicky zpět jen nižší částku. Pokud vám stačí levnější Spotify, vyplatí se vybrat si jinou odměnu, kterou vyčerpáte celou. Třeba Netflix.

Důležité je také to, že Spotify nemá s touto akcí nic společného, je to marketingová akce Plutusu a ten ji může dokonce kdykoliv zrušit. V případě problémů s cashbackem se tedy vždy musíte obracet na podporu Plutusu, protože Spotify vám nijak nepomůže.

Jak na Netflix zdarma

Netflix zdarma si můžete pořídit úplně stejným způsobem jako Spotify, jen si v aplikaci nastavíte, že chcete zdarma právě Netflix. Pokud chcete Spotify i Netflix, případně jiné dvě odměny, můžete si platit vyšší tarif Plutuse a za 4,99 EUR máte odměny dvě. Zaplatíte tedy 4,99 EUR, ale ušetříte 20 EUR. Netflix zdarma funguje úplně stejně jako v případě Spotify – zaplatíte ho kartou Plutus a dostanete 100% cashback, tj. celou částku zpět. U Netflixu nemusíte řešit region karty, vezme Plutus bez problémů.

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

I vratka za Netflix je omezena a to maximálně na 10 EUR nebo ekvivalent v jiné měně.

Stejně jako u Spotify nemá ani Netflix s touto akci nic společného a jde pouze o marketingovou akci Plutusu a ten ji může kdykoliv zrušit. V případě problémů s cashbackem se tedy vždy obracejte podporu Plutusu, protože Netflix vám nijak nepomůže.

Další bonusy karty Plutus

Kromě Netflixu a Spotify si můžete vybrat i jiné bonusy, vždy max. za 10 EUR měsíčně. Mezi ty zajímavé i pro českého uživatele patří: 10 EUR zpět za nákupy v Lidlu, Tescu nebo u Starbucks. Nechybí ani možnost pořídit si zdarma Disney+ nebo Apple One. Všechny odměny najdete ve zmíněné recenzi karty Plutus.

Jak řešit problémy

Pokud narazíte na problém s cashbackem, doporučuji obrátit se rovnou na podporu Plutus. Pokud narazíte na nějaký zvláštní problém se Spotify nebo Netfixem, napište klidně i do komentářů pod článkem.

Nemáte kartu Plutus?

Pokud kartu Plutus nemáte a zabloudili jste sem třeba jen proto, že chcete Spotify nebo Netflix zdarma, přečtěte si nejprve její podrobnou recenzi a návod, abyste pochopili, o čem karta je. Pokud to nepotřebujete vědět a kartu chcete hned, můžete si ji objednat přes tento odkaz a dostanete jako bonus 10 EUR do začátku.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu