Získejte Spotify či Netflix zdarma (návod)

Tento návod funguje, nejde o žádný podvod, ani nemusíte splnit žádné nemožné podmínky. Stačí vám k tomu jediné: Platit za tyto služby kartou od Crypto.com.

Karta od crypto.com je standardní Visa karta, o kterou si můžete zdarma požádat na tomto odkazu. Její podrobnou recenzi si můžete přečíst zde na blogu. Cypto.com je společnost, která si dala za cíl dostat používání kryptoměn mezi širší veřejnost. Při používání karty tak na kryptoměny narazíte, ale nebojte se, není to nic složitého a nemusíte být kryptoměnový guru. Vše ovládáte pohodlně a intuitivně v mobilní aplikaci.

Dvě hlavní výhody karty

Spotify a Netfix zdarma

Karta vám nabízí různé výhody podle toho, kolik kryptoměny CRO držíte na svém účtu. Pokud chcete Spotify zdarma, musíte v aplikaci zamknout 1 000 CRO, což je zhruba 120 dolarů (2 700 Kč). Pokud chcete zdarma i Netflix, musíte držet 10 000 CRO a tedy asi 1 200 dolarů (27 000). CRO musíte držet a zamknout na 6 měsíců. Po dobu uzamčení jsou vám CRO úročeny 10 % p.a.

Vyplatí se to?

Spotify pro rodinu vás stojí 8,99 EUR měsíčně, tj. asi 235 Kč. To znamená, že zhruba za rok už se vám pořízení karty vyplatí. A to nepočítám cashback 2 % z každé platby, kterou kartou uděláte, takže karta se vám vyplatí pravděpodobně mnohem dříve. Navíc je třeba zdůraznit, že složení CRO neznamená, že jde o poplatek. CRO si můžete po 6 měsících kdykoliv vzít a prodat (ale přijdete o výhody karty).

Jak získáte Spotify zdarma? Jednoduše. Do aplikace Spotify vložte pro platby kartu od crypto.com a každý měsíční poplatek vám bude ve 100% výši vrácen jako cashback. A úplně stejně to funguje i pro Netlfix.

Objednat kartu

Cashback (peníze zpět z každé platby)

Další výhodou karet od crypto.com je cashback, tj. peníze zpět z každé platby kartou v ochodě nebo na internetu. Jeho výše opět závisí na tom, kolik vlastníte a zamknete CRO. Nejlépe pochopitelné je to z této tabulky:

Pásma karetDalší info o kartě

  • karta je vedena v eurech
  • jde o kartu předplacenou, takže si na ni musíte nejprve poslat peníze. Jde to pomocí jiné platební karty nebo pomocí SEPA převodu
  • cashback je vyplácen v CRO, což je devátá největší kryptoměna. Pokud nechcete vlastnit CRO, můžete ho jedním klikem v aplikaci směnit na eura a ta utratit kartou v obchodě
  • pokud se rozhodnete pro kartu s vložením CRO, dostanete díky mě 50 dolarů bonus, stačí použít odkaz na této stránce (referal ID ujx4mx2hqb)

Objednat kartu