První hlavní událost ekosystému æternity se bude konat 20.-21. září v Praze. Více než 200 blockchain vývojářů, výzkumníků a podnikatelů se zúčastní této konference. Šestnáct globálních startupů, které budujících své produkty na tomto blockchainu, představí v Praze své úspěchy. České startupy dostanou příležitost se seznámit se zakladateli æternity, a případně i využít potenciál financování touto nadací.

Konference æternity sponzorovaná danou krypto nadací se bude konat v prostorách Paralelního Polisu, což je také místo, kde se koná hackerský kongres (Hackers Congress) a sídlem Institutu Kryptoanarchie. Na konferenci se můžete seznámit s nejnovějšími výzkumy a vývojem v oboru Blockchain a dozvědět se více o světových aplikacích postavených na přizpůsobitelné, ověřené blockchain platformě, která je rychlejší alternativou k ethereu.

Program konference je zaměřen na vyplnění mezer mezi tím, co při podnikání potřebujete, a tím, co blockchain technologie může pro podnikání nabídnout.
Týden před konferencí se bude konat hackathon. Ten umožní komukoliv vyvinout a navrhnout aplikace, které budou využívat jedinečných technologických možností æternity.

Na konferenci nebudou chybět ani představitelé českého a slovenského krypto byznysu. Mezi pozvané speakery patří Pavel Niedoba, ředitel největší a nejstarší české krypto směnárny SimpleCoin a viceprezident občanského sdružení Blockchain Slovakia David Stancel.

V rozpětí dvou dnů budou dvě témata – podnikatelské a vývojářské – probíhat paralelně.

Ti, kteří chtějí využít podnikatelského potenciálu æternity, budou mít příležitost se setkat s týmem expertů pracujících pro tento ekosystém, dozvědět o tom, jak zorganizovat prodej tokenů podle různých jurisdikcí a vytvořit most mezi tradičním a krypto financováním.

Během konference se vývojáři dozví více o decentralizovaném prostoru, efektivnějších a bezpečnějších smart kontraktech, bezpečném a funkčním jazyku programování Sophia, vytvořeným æternity, konceptu „nativních tokenů“ a s nimi spojenou flexibilitou, funkčním programování a jeho výhodách pro blockchain systémy, výkonném blockchain protokolu a bezpečnostních auditech smart kontraktů.

Velkým bonusem pro návštěvníky bude i bližší informace o získání financování od nadace æternity pro rozvojové projekty. Více info na https://aeternityuniverse.com

Krypto Nadace æternity

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Krypto nadace æternity je nezisková organizace založená v Lichtenštejnském knížectví. Cílem dané nadace je podporovat stále se rozvíjející a prosperující blockchainový ekosystém. æternity buduje mosty mezi technologiemi a společenstvím s cílem podporovat udržitelný rozvoj mimořádných talentů, nápadů měnících svět a inovativních projektů.

O konferenci

æternity Universe One je prvním shromážděním nejvýznamnějších světových legend programování, kteří pracují na platformě æternity, a proslulých tvůrců změn v blockchainovém prostoru.
https://aeternityuniverse.com

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu