Pokud jste uvízli doma nebo si chcete jen zahrát, vyzkoušejte klasickou cestu za pokladem s 1xBit. Místo pro krypto sázení vytvořilo nápovědy, jak s oblíbenými sloty obejít celý svět a vyhrát podíl z výherního fondu 0,5 BTC!

Je tedy čas na letní dobrodružství, připojte se k dobrodružství a najděte svůj poklad.

Jak se do turnaje zapojit

Letos v létě má každý možnost podívat se do světa a najít kryptoměnové poklady, když se zapojí do dobrodružného turnaje Cesta kolem světa.

Around the World Adventure je turnaj ve slotech pořádaný společností 1xBit ve snaze odměnit nové i staré hráče.

Jak je vidět na tomto turnaji, většina míst pro krypto sázení nebyla nikdy tak štědrá s odměnou za sázku, kterou bude sdílet více účastníků.

Turnaj Around the World Adventure Tournament je určen pro všechny bez diskriminace na všech úrovních. Do ligy se můžete zapojit registrací na webových stránkách 1xBit, pokud jste novým hráčem, nebo přihlášením do řídicího panelu, pokud již máte účet u 1xBit.

Onboardingová fáze pro účast v nabídce začíná výběrem měnového účtu a následným kliknutím na tlačítko „Take Part“ na stránce nabídky – je to tak jednoduché.

Měnový účet, který si vyberete, bude použit k financování vaší cesty v turnaji, ale kliknutím na tlačítko „Take part“ se otevře nový svět, kde můžete hrát jakoukoli výherní hru od jakéhokoli poskytovatele a získat body na cestě.

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Zde to začíná být zajímavější; turnaj byl sestaven tak, aby odměňoval ty nejkonzistentnější hráče. Čím více bodů tedy získáte, tím vyšší je vaše úroveň v turnaji – samozřejmě, že pokud se v žebříčku posunete dále, zvýší se i vaše potenciální výhra.

Kdy se do dobrodružství zapojit

Honba za pokladem bude fungovat pouze po omezenou dobu.

Do dobrodružného turnaje Cesta kolem světa se můžete zapojit od 9. srpna 2022. Lov bude pokračovat až do půlnoci 8. září 2022, kdy budou vyhlášeni vítězové, kteří budou odměněni výhrou z výherního fondu.

Dostupné ceny

Jak již bylo uvedeno dříve, 1xBit založil pro turnaj Around the World Adventure Tournament cenový fond ve výši 0,5 BTC.

Společnost 1xBit rozdělí výherní fond mezi hráče s největším počtem bodů. Většina turnajů odměňuje pouze asi 10-12 hráčů, ale 1xBit hodlá sdílet odměnu mezi 30 hráčů.

Hráč s nejvyšším počtem bodů získá 120 mBTC, zatímco druhé a třetí místo obdrží 65, resp. 50 mBTC – nejmenší částka, kterou lze vyhrát, činí 5 mBTC.

S 1xBit můžete vydělat více

Jedinečnost 1xBit je spojena s různými funkcemi a řešeními, které krypto sázení poskytuje; například registrace na platformě je snadná, protože vše, co potřebujete, je e-mail, a můžete si vychutnat uvítací bonus až do výše 7 BTC za první čtyři vklady. Existuje také možnost získat odměny z pravidelných turnajů a propagačních akcí na 1xBit.

Výběr výher nikdy nebyl pro online sázkovou kancelář problém. Všichni členové mají přístup k více než 40 kryptoměnám a široké škále špičkových poskytovatelů her.

Díky dalším výhodám, jako jsou výplaty rychlostí světla a nulové poplatky za každou transakci, je 1xBit pro sázkaře lákavější. Budete ohromeni, když uslyšíte, že všechny vaše transakce na 1xBit jsou anonymní a zabezpečené technologií blockchain.

Závěr

Společnost 1xBit odhalila tipy, jak najít nejvydatnější poklady, připojit se k lovu, hrát důsledně a vrátit se domů s úžasnými odměnami. Nyní je čas zvednout se a získat kus dobrodružného dortu.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu