Svět kryptoměn se za posledních deset let rychle vyvíjel a stal se jedním ze skutečných zázraků moderní ekonomiky. Lidé nyní mohou snadno, bezpečně a transparentně nakupovat a prodávat zboží v digitální oblasti.

Trh s kryptoměnami byl v posledních letech volatilní, ale zároveň se jedná o jednu z nejvýnosnějších investičních příležitostí. A přestože se objevila řada pokusů o snížení volatility, nic se nepřibližuje kryptoměnám se solidní známou technologií a takovým, které mají využití v reálných odvětvích ekonomiky, jako je zemědělství a nemovitosti.

Zde je 5 nejlepších kryptoměn, do kterých se vyplatí investovat v roce 2024, protože tyto měny se ukázaly být buď páteří moderního kryptoprůmyslu, nebo poskytují jedinečný způsob, jak zhodnotit své investice:

Bitcoin

Bitcoin je nejoblíbenější kryptoměna, která existuje již více než patnáct let. Jeho tržní kapitalizace dosahuje téměř 1 bilionu dolarů a je široce přijímán jako forma platby. Bitcoin je dobrou investicí, protože je decentralizovaný, bezpečný a má omezenou zásobu 21 milionů mincí.

Ethereum

Ethereum je druhou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace a je známé svou funkčností inteligentních kontraktů. Její tržní kapitalizace dosahuje téměř 300 miliard dolarů a je široce využívána pro decentralizované finanční aplikace (DeFi). Ethereum je dobrou investicí, protože má silný vývojový tým, velkou komunitu a neustále se zlepšuje.

Mina protokol

Protokol Mina je nová kryptoměna, která využívá důkazy nulové znalosti k zajištění soukromí a škálovatelnosti. Její tržní kapitalizace přesahuje 1 miliardu dolarů a získává na popularitě díky svému jedinečnému přístupu k technologii blockchain. Protokol Mina je dobrou investicí, protože má silný vývojový tým a řeší některé z největších problémů v oblasti vývoje chytrých kontraktů.

Solana

Solana je rychlý a bezpečný blockchain, který získává na popularitě díky nízkým transakčním poplatkům a vysoké škálovatelnosti. Jeho tržní kapitalizace se pohybuje kolem 50 miliard dolarů a je široce využíván pro decentralizované aplikace (dApps). Solana je dobrou investicí, protože má silný vývojový tým, velkou komunitu a neustále se zlepšuje.

APFC

APFC je zabezpečený token krytý skutečnými aktivy společnosti APF GROUP. Jeho aktuální tržní kapitalizace přesahuje 11 milionů dolarů a získává na popularitě díky svému jedinečnému přístupu ke kombinaci digitálních aktiv s výhodami reálných investic do zemědělské půdy. APFC je dobrou investicí, protože poskytuje spolehlivý zdroj zisků ve výši 20-60 % ročně, má obrovský potenciál růstu a silnou podporu ze strany APF Digital Agrifund.

APF Digital Agrifund je rodinná společnost zabývající se především investicemi do zemědělské půdy v České republice a EU. Společnost nabízí možnost odkupu s pevnou úrokovou sazbou na 12, 24 nebo 36 měsíců, což klientům poskytuje stabilitu. Dlouhodobým cílem společnosti APF Digital Agrifund je postupné scelování pozemků v jednotlivých lokalitách do celých půdních bloků určených k zemědělskému využití ve spolupráci s nájemci (zemědělci a zemědělskými společnostmi).
APF Coin (APFC) je zabezpečený token krytý skutečnými aktivy společnosti fungující na mainnetu Ethereum. Token má celkovou nabídku 250 000 000 mincí. Poskytuje možnost využívat služby a produkty v rámci skupiny APF GROUP a je spolehlivým zdrojem zisku ve výši 20-60 % ročně.

Kde koupit mince APF

APFC si můžete koupit přímo na jejich webových stránkách připojením peněženky nebo za fiat měnu. Případně můžete APF Coin koupit na jedné z 10 kryptoměnových burz, na kterých jsou kótovány – MEXC, HitBTC, BitMart, Coinsbit, Latoken, InDoex, P2P, Azbit, BitForex, CoinW. Více informací naleznete na  webových stránkách APF Digital Agrifund.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu