Nejnovějším důkazem, že se Bitcoin stává běžným finančním nástrojem, je iOS aplikace burzy Coinbase, která stanula na nejvyšším místě v trendech vyhledávání v Apple App Store.

Minulý týden byl v USA Den díkůvzdání a kolem svátečních stolů se pravděpodobně hodně mluvilo o Bitcoinu a lidé letos pravděpodobně poslouchali velice pozorně – každý totiž pravděpodobně slyšel o rekordech, které Bitcoin letos láme.

Bitcoin se obchodoval na rekordních úrovních už před díkůvzdáním, ale růst se proti očekávání nezastavil ani o svátcích. Od díkůvzdání vzrostla cena Bitcoinu asi o dalších 1 600 dolarů a je možné, že za to mohly právě rozhovory u svátečních večeří. Tuto teorii totiž podporuje skutečnost, že se aplikace burzy Coinbase stala číslem jedna v trendech ve vyhledávání Apple App Store.

Source: -NeverSoft / Reddit

Všiml si toho jeden z uživatelů na Redditu, který poslal screenshot, kde je zmíněný jev vidět. Jak je znázorněno na obrázku, vyhledávání Coinbase vytlačilo i populární aplikace jako je Wook, Hallmark Now nebo vánoční vyzvánění.

Coinbase za letošní rok zaznamenala neuvěřitelný růst. Uživateli je tato burza považována za nejjednodušší způsob, jak začít s nákupem kryptoměn.

Expanze Coinbase se ale neobešla bez některých bolestí. Část zákazníků si stěžovala, že v obdobích vysoké volatility byl web často nedostupný. Společnost se nicméně snaží růst ustát a problémy řeší.

Coinbase má v tuto chvíli přes 13 milionů klientů a je velmi populární i u nás v Česku. Pro lidi, kteří s kryptoměnami začínají, je kromě jendoduchosti používání lákadlem i bonus 10 dolarů pro každého, kdo pošle na burzu alespoň 100 dolarů.

Kde koupit bitcoin?

Česká burza a směnárna Coinmate je výborná volba pro začátečníky i pokročilé. Pokud ji neznáte, přečtěte si mojí recenzi. Nebo se rovnou zaregistrujte.

Na Coinbase můžete nakoupit Bitcoin, Litecoin a Etherum.

Zdroj: cryptocoinsnews.com

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu