Coinmate to oznamuje v e-mailu klientům.

UPDATE: 18. 7. 2020: Coinmate už přijímá Kč přes platební bránu GoPay, kterou asi znáte z e-shopů a funguje bez problémů. Přečtěte si podrobnou recenzi Coinmate. Článek je zde už jen jako ukázka toho, jak banky zachází se svými klienty.

Vážení klienti,

s politováním vám oznamujeme, že FIO Bank oznámila zrušení bankovních účtů naší společnosti s účinností od 30. března 2020.

Důležité informace o chystaných krocích:

  • Internetové stránky coinmate.io zůstanou funkční a klientské finanční prostředky budou k dispozici pro výběr.
  • Klientské vklady v kryptu i FIAT měnách (EUR, CZK) jsou stoprocentně kryty a společnost je připravena vyrovnat veškeré uživatelské zůstatky v plné výši.
  • Nové bankovní vklady přestaneme přijímat 27.3.2020
  • Převeďte svůj zůstatek ve FIAT (EUR, CZK) nejpozději do 30.3.2020. Po tomto datu budou všechny výběry ve FIAT měně omezeny.
  • Obchodování na burze zůstane funkční, ale uvědomte si, prosím, že cena se u obchodních párů Coinmate může ve srovnání s tržní cenou výrazně lišit.

V posledních měsících jsme vynaložili obrovské úsilí, abychom navázali vztah s jinou bankovní institucí v České republice i v zahraničí, ale i kvůli pokračující pandemii koronaviru a nedávnému brexitu není možné, aby britská kryptoburza za těchto okolností otevírala bankovní účty v rámci EU.

Také vzhledem k velikosti naší burzy a současné situaci nejsme schopni přejít na jiný obchodní model pod společností mimo Spojené království. Tato situace je pro nás o to bolestnější, že COINMATE je jednou z nejspolehlivějších a nejlépe hodnocených kryptoburz na světě. Naše zaměření na bezpečnost a uživatelskou přívětivost se vyplatilo. Vždy jsme dávali přednost kvalitě před kvantitou a naše služby byly založeny na poctivosti a poctivém jednání.

V současné době jednáme o několika možnostech vytvoření nového bankovního partnerství. Pokud budeme úspěšní, naše služby se plně obnoví.

Děkujeme za podporu.

Čtěte dále:

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu