Jak platit Bitcoinem

Nejjednodušší způsob jak platit bitcoiny je ten, že je máte na klasické platební kartě a pak nemusíte přemýšlet, kde platit bitcoiny, protože s nimi zaplatíte všude, kde berou standardní platební karty.

Celé to probíhá tak, že na kartě máte bitcoiny nebo jinou kryptoměnu a v okamžiku platby se podle aktuálního kurzu přepočítají na měnu, ve které platíte. Jednoduché a pohodlné. Na kartu si pošlete bitcoiny buď ze své peněženky nebo přímo z burzy, kde jste bitcoiny koupili.

Karta Crypto.com

Dostanete debetní bezkontaktní Visa kartu. V mobilní aplikaci můžete nakupovat kryptoměny a utrácet EURa. Z každé platby kartou dostanete zpět 1 – 8 %. Přečtěte si recenzi této karty.

Požádat o kartu Crypto.com

Karta Wirex

Mobilní i desktopová aplikace, ke které dostanete debetní bezkontaktní Visa kartu. v aplikaci můžete mít uložené jak GBP, USD a EUR, tak i kryptoměny jako BTC či LTC a mězi všemi (krypto)měnami libovolně finance převádět. Z každé platby kartou dostáváte 0,5 % cashback v BTC. Přečtěte si recenzi této karty.

Požádat o kartu Wirex

Karta Curve

Tohle není úplně kryptokarta, ale je to zajímavá vychytávka. Umí totiž sloučit všechny vaše karty do jedné, takže taháte v peněžence jeden plast a v aplikaci přepínáte, která karta se při platbě ve skutečnosti použije. Pokud chcete dostat 5 liber na úvod, zadejte při registraci promokód FKMEE (zadává se až ke konci vylňování osobních údajů).

Požádat o karu Curve

Karta Revolut

Populární „cestovatelská“ karta Revolut umožňuje nakupovat a prodávat kryptoměny. Podporuje samozřejmě i našie Koruny. Její hlavní výhodou jsou výrazně lepší kurzy při směně různých měn, proto ji oceníte, když hodně cestujete nebo když potřebujete nabíjet jinou kartu eury – třeba tu Crypto.com. Registrace je snadná, ověření probíhá pomocí kódu zaslaného přes SMS. Pokud chcete plnou identifikaci, musíte ofotit doklad a udělat si selfie.

Požádat o kartu Revolut

 

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu