Populární slevové šílenství se týká i kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday. Článek budu průběžně aktualizovat podle toho, jak budou slevy přibývat.

Trezor

Trezor Populární česká peněženka má letos slevu 30 % na Model T (vyjde vás na 3 773 Kč) i Model One (vyjde na 1 189 Kč)a celkem očekávatelně není žádná sleva na nový model Safe 3. Ale aby vám to nebylo líto, můžete mít slevu 40 % na veškeré příslušenství. A z něj mi přijde nejzajímavější, že je tam i Cryptosteel capsule, což je podle mě nejlepší řešení na uchování seedu, které vás po slevě vyjde na 1 475 Kč (recenze).

Chci Trezor nebo příslušenství se slevou

Cryptosteel

cryptosteel O 10 – 30 % levněji nakoupíte produkty pro uchování seedu od firmy Cryptosteel. Jejich asi nejlepší produkt je kapsle, kterou jsem i recenzoval. Pokud máte seed někde na papírku nebo dokonce v počítači, tak zamiřte na web a vyberte si lepší řešení pro zabezpečení vašich prostředků.

Cryptosteel produkty se slevou

TradingView

Trading View TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy (recenze). A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 30 – 60 % podle toho, jaký zvolíte tarif. Ten nejlevnější, který vám pravděpodobně bude stačit, získáte za 126 $ za rok a navíc ještě měsíc zdarma. Ušetříte tak přes 50 dolarů. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂 Navíc myslete na to, že TradingView během roku obvykle žádné jiné slevy nedává.

A pozor, pokud už tarif máte, tak o nic nepřijdete, předplatné z Black Friday se vám přidá k tomu, co už máte předplacené.

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

Směnárna Simplecoin

V pátek 24. 11. bude  50% sleva z marže a to od 9:00 do 21:00. Jinými slovy, nakoupíte krypto za poloviční poplatky oproti normálu. A nezapomeňte, za menší částku můžete nakoupit i bez KYC.

Chci nakoupit výhodně

 

Víte o dalších krytpto slevách? Napište mi.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu