Navzdory rostoucímu potenciálu kryptoměn se mnoho lidí stále zdráhá nastoupit do rozjetého vlaku a investovat do nich. Ti, kteří chápou význam digitálních aktiv a budoucnost bohatství, vědí, že kryptoměny přišly s revolucí. Například bitcoin v průběhu let výrazně vzrostl a dnes je to největší mince, díky níž mnoho lidí zbohatlo. I když kryptoměny mohou lidem nabídnout mnoho věcí, ti, kteří je nepoužívají, k tomu mají některé dobré důvody.

Proč mnoho lidí nechce kryptoměny používat

Je to legální způsob placení? Jedním z hlavních důvodů, proč mnoho lidí kryptoměny nepoužívá, je to, že je vnímají jako nelegální. Tento narativ posilují i některé vlády, které ke kryptoměnám přistupují, jako by to bylo něco nelegálního.

Svět kryptoměn umožňuje snadné anonymní přesuny finančních prostředků, a to pro některé lidí představuje snadný způsob, jak kryptoměny využít k nelegální činnosti. Kvůli tomuto předpokladu nelegálnosti se mnoho lidí kryptoměn bojí a drží se od nich dál, i když je tento předpoklad mylný.

Nepochopení. Dalším důležitým důvodem, proč se mnoho lidí drží od kryptoměn dál, je nedostatečné porozumění. Kryptoměny totiž vyžadují trpělivost a schopnost naučit se, jak systém funguje. Ať už chcete s kryptoměnami obchodovat, nebo je jen koupit a držet, potřebujete vědět, jak to funguje nebo jaké projekty je vhodné koupit. A tím se vracíme k otázce špatného pochopení toho, jak systém funguje – protože mnoho lidí kryptoměnám nerozumí, raději se vyhýbají celému odvětví.

Strach ze ztráty peněz. Lidé se kryptoměn obávají, protože mají strach, že by mohli přijít o své peníze.

Je pravda, že existuje mnoho případů, kdy lidé v kryptoměnách o své peníze přišli. I v tomto odvětví se vyskytují podvodníci i podvodné projekty. Ale na podvodníky narazíte prakticky v jakémkoliv odvětví. Důležité je, zda se zavádí opatření, aby se podvodům zamezilo a předešlo. A mnoho kryptoměnových služeb toto už opravdu řeší.

Odmítání nových trendů. Někteří lidé do výše uvedené kategorie nespadají. Jednoduše se nechtějí zapojit do něčeho nového. Protože se kryptoměny liší od tradičního bankovního systému a přinášejí některé nové modely do fungování měn, připadají některým lidem neochotným podstoupit toto riziko zvláštní. Je to však chybné uvažování a svět takto nefunguje. Neustále vznikají nová odvětví, která naruší ta původní a pouze ti, kteří inovace přijmou z nich mohou těžit.

Proč byste měli používat kryptoměny

Investování a transakce v kryptoměnách jsou pohodlné. Jedním z hlavních problémů tradičního bankovnictví je byrokracie a papírování. Pokud bankovní transakce zahrnují různé fáze zakládání účtů nebo přesunů finančních prostředků, může být fungování v takovém modelu frustrující. Předpokládejme, že patříte k těm, kteří s penězi obchodují neustále, pak vám kryptoměny nabízí potřebné pohodlí.

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Kryptoměny jsou navíc rychlé. Transakce prováděné v kryptoměně se pohybují rychlostí světla. To celý proces urychluje a zaručuje, že věci se vyřídí hladce a včas. To je skvělá věc například pro online sázkové kanceláře, protože to znamená, že sázející mohou vkládat a vybírat prostředky daleko rychleji, aby mohli vsadit na nové hry. Díky 1xBit je dokonce vše ještě rychlejší než to, co nabízejí ostatní sázkové kanceláře.

Důležitější ale je, že byste měli investovat do kryptoměn, protože pohled lidí na bohatství se postupně mění. Kryptoměny se postupně prosazují a začínají je akceptovat i významné hedgeové fondy a vlády. Trajektorie ukazuje, že tyto měny se již stává vysoce mainstreamovými. Ti, kdo investují dnes, mohou získat návratnost investice již zítra, což je důvod, proč byste se měli zapojit včas.

Další aktivity, jako je například krypto hazard, jsou dnes běžnou záležitostí. Online sázkové kanceláře založené na kryptoměnách celý proces hráčům zpříjemňují. Například u 1xBit můžete přepínat mezi všemi svými kryptoměnami a sázet na své oblíbené týmy, získávat příjmy a využívat různé funkce nabízené na platformě.

Maximalizujte své kryptoměny na 1xBit

Ačkoli vám pouhá investice do kryptoměn nabízí možnost skvělé návratnosti investic, používání vašich kryptoměn na 1xBit vám slibuje ještě větší výnosy. Společnost 1xBit nabízí nejlepší kurzy a nejvyšší odměny pro všechny hráče. Platforma také podporuje více než 40 kryptoměn, včetně Bitcoinu, ETH a XRP. Můžete tak sázet největší a nejznámější kryptoměny.

Začněte svou cestu jediným kliknutím a využijte uvítací bonus až 7 BTC za první 4 vklady.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu