Společnost 1xBit pokračuje v přijímání projektů a vývoji funkcí pro vytvoření lepšího uživatelského prostředí. Na základě tohoto závazku je nyní COSMOS k dispozici na 1xBit a sázkaři mohou tuto kryptoměnu využívat pro své platby, sázky a výběry.

Co je Cosmos?

COSMOS je projekt, který se snaží demokratizovat odvětví kryptoměn tím, že se zaměřuje na demystifikaci technologie blockchain. Protokol usiluje o to, aby bylo pro blockchainové sítě pohodlné hladce komunikovat a aby se snížila roztříštěnost odvětví.

To je v oblasti kryptografických sázek zajímavý rys. Tím, že COSMOS činí kryptoměny a blockchain méně složitými, podporuje jejich bezproblémového přijetí. To by mělo významně ovlivnit i kryptosázení, protože lidem usnadňuje vstup do sázkového oboru. Protokol, jako je COSMOS, přispívá ke zlepšení zkušeností s kryptosázením.

COSMOS je také zaměřen na vývojáře. Poskytuje rámec pro propojení různých vrstev blockchainu, což vývojářům umožňuje vytvářet blockchainové aplikace. A co je nejdůležitější, tento protokol využívá open-source nástroje, takže je pro vývojáře pohodlné naskočit na tento trend a vytvářet platformy pro budoucnost.

Protokol také přenáší velkou moc na uživatele. Uživatelé se například mohou stát validátory, kteří činí klíčová rozhodnutí na platformě. Ostatní uživatelé mohou také získávat odměny delegováním svých tokenů na validátory. Tento proces nenápadně nutí validátory jednat čestně, protože uživatelé mohou své preferované validátory kdykoli změnit.

Společnost 1xBit věří, že COSMOS sdílí přístup zaměřený na uživatele, který je podobný i poslání této sázkové kanceláře. Společnost 1xBit je vedena potřebou vždy poskytovat uživatelům ty nejlepší zkušenosti a příležitosti. Díky těmto společným hodnotám obou platforem je oznámení o nástupu společnosti COSMOS na palubu 1xBit výbornou zprávou.

Proč 1xBit

Jako nejrychlejší a přední krypto sportovní sázková kancelář je 1xBit aktivní při vytváření budoucnosti již od dnešního dne. Platforma poskytuje svým uživatelům řadu výhod, které jim umožňují maximalizovat prostor pro krypto hazardní hry.

Sázky na 1xBit můžete uzavírat pomocí kterékoli z více než 40 podporovaných kryptoměn. S nejnovějším přírůstkem COSMOS můžete zpracovávat platby a sázet i pomocí této mince. Toto přijetí kryptoměny eliminuje potřebu fiat měny. Odstraňuje tak stres z toho, že před vkladem do sázkové kanceláře musíte nejprve převést svou kryptoměnu na fiat a vsadit si na své oblíbené hry.

Místo toho můžete tyto měny využívat přímo, což vám umožní maximalizovat jejich hodnotu, aniž byste o ni přišli kvůli poplatkům za konverzi. A co víc, společnost 1xBit neustále hledá relevantní partnerství a nové mince, které by mohla přidat.

Těšit se můžete také na okamžité výplaty s nulovými poplatky. To vám umožňuje vyhrát, aniž byste o značnou část přišli kvůli poplatkům platformy. Uživatelé si také mohou užívat naprosté anonymity, což usnadňuje sázení bez odhalení vaší identity.

Kromě toho 1xBit nabízí uživatelům uvítací bonusy ve výši až 7 BTC po prvních 4 vkladech. Můžete tak získat kapitál potřebný na start, abyste si mohli vyzkoušet platformu a hrát své oblíbené hry. Kromě toho je zde přístup k četným turnajům a programům odměn, jejichž cílem je odměnit aktivní účastníky cenami pro velký počet hráčů. A konečně, začít hrát zabere méně než 2 minuty.

Závěr

Budoucnost kryptografického sázení začíná u aktivních účastníků. Připojte se k této zkušenosti a vyzkoušejte si COSMOS na 1xBit ještě dnes. Stále jste ještě na začátku!

 

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu