Pokud jste prováhali nákup HW peněženky při Black Friday, tak s Trezorem máte další šanci na výhodný nákup.

Až do  31. prosince můžete zakoupit dva zvýhodněné balíčky a udělat tak radost sobě a někomu dalšímu. Zabijete dvě mouchy jednou ranou.

TIP: Pokud nevíte, proč byste si měli hardwarovou peněženku pořídit, přečtěte si tento článek.

Bacha, jestli chcete mít Trezor pod stromečkem, doporučuje výrobce objednat do 10. prosince. Ale i když to nestihnete a Trezor nebude pod stromečkem, pořád je to super nabídka až do Silvestra. Vůbec to nemusíte řešit jako dárek, prostě se můžete dohodnout s kámošem a koupit si oba výhodně Trezor.

Vánoční Starter Pack

Pokud si koupíte Trezor Model T, dostanete úplně zadarmo Trezor One. Dva skvělé krypto dárky za cenu jednoho.

Vánoční Starter Pack je ideální pro jakoukoliv příliežitost. Můžete třeba někomu nezodpovědnému konečně pořídit HW peněženku (Trezor One) a pro sebe si nechat Model T. Nebo má vaše přítelkyně/manželka svoje krypto? Nechte si Model T a jí dejte One 🙂 Nebo dejte obě zařízení někomu, kdo využije záložní peněženku v případě problémů. Tenhle balíček vás vyjde na 4 600 Kč.

Chci vánoční balíček Starter Pack

Vánoční Double T Pack

Pokud si koupíte tento balíček, dostanete dva Trezory model T, ale ten druhý bude za polovic. Upgradujte ze svého modelu One a druhým „téčkem“ udělejte někomu radost. Nebo si své kryptobohatství rozdělte do dvou peněženek a ty uložte každou na jiný kontinent :). Tenhle balíček vyjde na 6 900 Kč.

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Chci vánoční balíček Double T Pack

PS: Dopravu do EU a USA je zdarma!

 

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu