Populární slevové šílenství se týká u kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday.


Článek budu průběžně aktualizovat.

Hardwarové peněženky

Pokud nevíte, k čemu je hardwarová peněženka dobrá, přečtěte si tento text o nich.

Ledger

Sleva 30 % na jednu z nejlepších HW peněženek. V rámci Black Friday vás Ledger Nano S vyjde na 1 084 Kč a Ledger Nano X na cca 2 169 Kč. Pokud váháte, přečtěte si více Ledger Nano S.

Chci Ledger se slevou 30 % 

Trezor

Populární peněženka s českými kořeny nabízí rovněž slevu 30 %. Až do  3. prosince dostanete slevu po zadání kódu „TRZR30„. Trezor One vás tak bude stát 1 053 Kč a Trezor T 3 219 Kč. Pokud váháte, přečtěte si recenzi Trezor One.

Chci Trezor se slevou 30 %

TradingView

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy. Neumím si bez něj představit své fungování. A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 40 – 60 % podle toho, jak zvolíte tarif. Ten nejlevnější získáte za 108$ za rok místo 179,4$. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

AltClub kurzy se slevou 55 %

AltClub nabízí slevu 55 % na všechny své online kurzy tradingu. Stačí použít kód „BLACKFRIDAY„. Kurzy mohu jen doporučit (skoro všechny jsem recenzoval) a za tuhle cenu není vůbec co řešit.

Chci kurz se slevou 55 %

Wirex

Pokud máte kartu Wirex, užijte si o víkendu dvojnásobný cashback. Akce platí od pátku 29.11. do pondělí 2.12. Pokud tuto povedenou kartu ještě nemáte, přečtěte si recenzi a třeba si ji objednejte. Příští rok pak už Black Friday využijete.

Objednat kartu Wirex

Twisto – 500 Kč za registraci

A ještě jeden fintech, tentokrát z českých luhů a hájů. Twisto asi není třeba moc představovat, pokud o něm přemýšlíte a stále váháte, tak tady je důvod pořídit si ho teď. V rámci Black Friday dostanete za registraci pětikilo na vaše nákupy.

Chci 500 Kč od Twista

Zonky

První vyjeli s akcí u Zonky a i když to není o kryptoměnách, je fintech podle mě hodně blízko. Pokud máte skvělý nápad na web, projekt nebo startup, možná budete potřebovat půjčit peníze a u Zonky je to bezpečné a pohodlné. V rámci Black Friady nabízí každému garantovaný úrok 4,99 %. Akce skončila.

Bitcoin

No a ve slevě je momentálně i Bitcoin 🙂

Další slevy budu přidávat. Pokud máte tip na nějakou zajímavou slevu okolo kryptoměn nebo fintechu, napište mi do komentářů.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu