Nové burzy vznikají jakou houby po dešti a každá přichází s něčím novým a úžasným. Aby přesvědčili obchodníky k používání, musí nabídnout i něco navíc a z toho těžíme my, klienti.

Nová burza UPcoin se snaží stavět služby podle klientů a proto nabízí všem za vyplnění krátkého dotazníku bonus 500 dolarů na úhradu poplatků. Pozor, je to opravdu jen na poplatky, ne na obchodování (na obchodování jsou jiné bonusy :).

Vzhledem k tomu, že burz není nikdy dost, protože mnoho jich momentálně nepřijímá klienty nebo je přijímá velmi omezeně, je rozumné mít registrace na více burzách a časem si vybrat tu, která vám vyhovuje nejvíce. Registrace je zdarma, takže není co řešit.

TIP: pokud hledáte burzu, která vám dá peníze i na obchodování, tak zkuste Coinbase – pokud koupíte kryptoměny minimálně za 100 dolarů, dostanete 10 dolarů bonus.

Vybíráte burzu?

CoinMate - nakupujte bitcoiny za české koruny na burze s českými kořeny. Více informací.

Coinbase - ideální burza pro začátečníky s bonusem 10 $ pro každého.Více informací.

Binance - když vám začátečnické burzy nestačí a chcete obchodovat aktivně nebo s altcoiny.Více informací.

UPcoin se tváří, že mezi burzy přinese svěží vítr a že se bude snažit. Jaká bude realita se uvidí samozřejmě až po spuštění, ale 500 dolarový bonus vám tam zůstane určitě a to za 5 minut práce s vyplněním dotazníku určitě stojí.

Zaregistrovat se a získat bonus 500 dolarů
(na stránce zadejte svůj e-mail a klikněte na Join)

Čtěte dále: