Nové burzy vznikají jakou houby po dešti a každá přichází s něčím novým a úžasným. Aby přesvědčili obchodníky k používání, musí nabídnout i něco navíc a z toho těžíme my, klienti.

Nová burza UPcoin se snaží stavět služby podle klientů a proto nabízí všem za vyplnění krátkého dotazníku bonus 500 dolarů na úhradu poplatků. Pozor, je to opravdu jen na poplatky, ne na obchodování (na obchodování jsou jiné bonusy :).

Vzhledem k tomu, že burz není nikdy dost, protože mnoho jich momentálně nepřijímá klienty nebo je přijímá velmi omezeně, je rozumné mít registrace na více burzách a časem si vybrat tu, která vám vyhovuje nejvíce. Registrace je zdarma, takže není co řešit.

TIP: pokud hledáte burzu, která vám dá peníze i na obchodování, tak zkuste Coinbase – pokud koupíte kryptoměny minimálně za 100 dolarů, dostanete 10 dolarů bonus.

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

UPcoin se tváří, že mezi burzy přinese svěží vítr a že se bude snažit. Jaká bude realita se uvidí samozřejmě až po spuštění, ale 500 dolarový bonus vám tam zůstane určitě a to za 5 minut práce s vyplněním dotazníku určitě stojí.

Zaregistrovat se a získat bonus 500 dolarů
(na stránce zadejte svůj e-mail a klikněte na Join)

Čtěte dále:

Nevíte, která bije? Přihlaste se do e-mailového kurzu pro začátečníky. Nemusíte nikam chodit a je to zadarmo.