Až do dneška bylo nutné nakupovat na Coinmate Litecoin za Bitcoin. Už to nutné není.

Litecoin lze na Coinmate nakupovat již poměrně dlouho, ale bylo to komplikované, protože bylo nutné koupit nejprve bitcoiny a za ně následně litecoiny. Tato komplikace padá a litecoiny můžete nakupovat přímo za české koruny a nebo eura.

TIP: Podrobná recenze burzy Coinmate

Coinmate je burza s českými kořeny sídlící v Londýně a vřele ji doporučuji všem začátečníkům i středně pokročilým. Její obrovská výhoda je možnost obchodování za české koruny a jejich posílání na český účet u FIO banky. Vyhnete se tak zdlouhavému a drahému posílání mezinárodnách plateb. U Coinmate máte peníze na nákup připsané okamžitě (pokud máte také FIO nebo do druhého dne z jiné české banky).

Další měny

Zároveň s oznámením párů LTC/EUR a LTC/CZK oznámila burza i přípravu zalistování dalších kryptoměn, konkrétně mluví o měnách Dash, EthereumRipple. Pokud ještě na Coinmate nemáte účet, můžete si ho založit jedním kliknutím.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu