Pokud se rozhodnete bitcoiny či jiné kryptoměny prodat a užít si výdělek, potřebujte dostat peníze z burzy na svůj účet v bance. Jak na to na burze Coinmate?

Malá vsuvka – bitcoiny nemusíte měnit na koruny, abyste je mohli utrácet. Můžete si pořídit platební kartu, která se nabíjí bitcoiny a dá se s ní platit všude, kde berou běžné platební karty Visa či Mastercard. Nicméně pokud chcete vybrat větší obnos, převodu z burzy na účet se asi nevyhnete.

Burza Coinmate je pro našince asi nejlepší řešení pro nákup a prodej kryptoměn. Má kořeny v Česku, takže se vyhnete zahraničním platbám. Přečtěte si i její podrobnou recenzi.

Předpokládám, že prodat bitcoiny či litecoiny na Coinmate umíte a nyní už máte na burze koruny.

Jak vybrat peníze z Coinmate

  1. přihlaste se na svůj účet na Coinmate
  2. klikněte na Prosředky -> Výběry
  3. vyberte Bank – CZK (Domácí)

CoinMate výběr

Na následující stránce

  1. vyberte účet, na který peníze chcete zaslat – jde to jen na ty, ze kterých jste někdy na Coinmate poslali peníze
  2. zadejte kolik peněz chcete na účet poslat
  3. potvrďte výběr
  4. peníze jsou na cestě k vám

CoinMate výběr

Pozor: peníze můžete poslat pouze na váš vlastní účet = na ten, ze kterého jste na CoinMate posílali peníze, nemůžete je poslat manželce, milence čí kamarádovi!

500 Kč na první nákup bitcoinů

Chcete dostat pětikilo na první nákup BTC? Je to snadné. Zaregistrujte se na české burze Coinmate, nakupte bitcoin za 1 000 Kč a odměna je vaše. Neznáte CoinMate? Přečtěte si recenzi.

Pokud chcete vybrat kryptoměny, tj. poslat si je do své peněženky, přečtěte si tento návod.

Čtěte dále:

Líbilo nebo pomohlo? Můžete mě podpořit přes Lightning Network:

lnurl1dp68gurn8ghj7ampd3kx2ar0veekzar0wd5xjtnrdakj7tnhv4kxctttdehhwm30d3h82unvwqhksmmdv4ek2cfsxsyrj00p NEBO bitcoinvkapse@lnbc.cz (?)