Populární slevové šílenství se týká i kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday.


Článek budu průběžně aktualizovat podle toho, jak budou slevy přibývat.

TradingView

TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy (recenze). Neumím si bez něj představit své fungování. A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 40 – 60 % podle toho, jak zvolíte tarif. Ten nejlevnější, který vám pravděpodobně bude stačit,  získáte za 108 $ za rok místo 179,4 $ a navíc ještě měsíc zdarma. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂 Navíc myslete na to, že TradingView během roku obvykle žádné jiné slevy nedává.

A pozor, pokud už tarif máte, tak o nic nepřijdete, předplatné z Black Friday se vám přidá k tomu, co už máte předplacené.

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

Altclub kurzy

Na všechny kurzy je sleva sleva 60 % až do Vánoc. Stačí zadat kód VANOCE. Všechny kurzy jsem absolvoval a recenzoval, mrkněte.

Chci kurzy se slevou 60 %

Hardwarové peněženky

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Pokud nevíte, k čemu je hardwarová peněženka dobrá, přečtěte si tento text o nich.

Trezor

Populární peněženka s českými kořeny nabízela loni slevu 20 %, ale letos slevy nebudou. Resp. jsou jen na příslušenství, ne na peněženky. Trezor to vysvětluje nedostatkem chipů, kvůli kterému je nedostatek peněženek a zlevňovat je nedává smysl.

Ledger

Ledger měl loni sleva 45 % na Ledger Nano S i Ledger Nano X a letos zatím nic neoznámil 🙁

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu