Populární slevové šílenství se týká i kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday. Článek budu průběžně aktualizovat podle toho, jak budou slevy přibývat.

TradingView

Trading View TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy (recenze). Neumím si bez něj představit své fungování. A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 40 – 60 % podle toho, jak zvolíte tarif. Ten nejlevnější, který vám pravděpodobně bude stačit, získáte za 108 $ za rok místo 179,4 $ a navíc ještě měsíc zdarma. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂 Navíc myslete na to, že TradingView během roku obvykle žádné jiné slevy nedává.

A pozor, pokud už tarif máte, tak o nic nepřijdete, předplatné z Black Friday se vám přidá k tomu, co už máte předplacené. A přímo na stránce BF vidíte, kolik vám zbývá do konce nyní zaplaceného období:

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

Hardwarové peněženky

Pokud nevíte, k čemu je hardwarová peněženka dobrá, přečtěte si tento text o nich.

Trezor

Trezor Populární peněženka s českými kořeny má letos slevu 30 %. Levnější Trezor One tak vyjde na 1 435 Kč a vyšší model Trezor T na 5 533 Kč. Slevy platí i na příslušenství.

Chci Trezor se slevou 30 %

Ledger

Kde koupit bitcoin?

Česká burza a směnárna Coinmate je výborná volba pro začátečníky i pokročilé. Pokud ji neznáte, přečtěte si mojí recenzi. Nebo se rovnou zaregistrujte.

Ledger Ledger vám dá s kódem BLACKFRIDAY10  slevu 10 %. U NANO X to znamená konečnou cenu 3 454 Kč a u NANO S PLUS je pak finální cena 18 44 Kč.

Chci Ledger se slevou

Směnárna Simplecoin

Každý rok na Black Friday dává směnárna 100% slevu z marže. jinými slovy, nakoupíte bez přirážky směnárny. Sleva platí skutečně jen v pátek 25. 11. A nezapomeňte, za menší částku můžete nakoupit i bez KYC.

Chci nakoupit výhodně

Burza Bybit

Každý nový uživatel dostane bonus 30 dolarů. Stačí vložit 100 dolarů v libovolné kryptoměně a udělat jeden obchod na spotu nebo derivátech.

Chci bonus od Bybit

 

 

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu