Populární slevové šílenství se týká u kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday.


Článek budu průběžně aktualizovat.

Hardwarové peněženky

Pokud nevíte, k čemu je hardwarová peněženka dobrá, přečtěte si tento text o nich.

Ledger

Sleva 45 % na jednu z nejlepších HW peněženek. V rámci Black Friday vás Ledger Nano S vyjde na 930 Kč a Ledger Nano X na cca 1 860 Kč. Pokud váháte, přečtěte si více Ledger Nano S. Uveďte kód BFLASTDAY.

Chci Ledger se slevou 45 % 

Trezor

Populární peněženka s českými kořeny nabízí rovněž slevu 20 %. Až do  29. listopadu dostanete slevu po zadání kódu „BLACKFRIDAY2020„. Trezor One vás tak bude stát 1 285 Kč a Trezor T 3 930 Kč. Pokud váháte, přečtěte si recenzi Trezor One.

Chci Trezor se slevou 20 %

Cryptosteel

500 Kč na první nákup bitcoinů

Chcete dostat pětikilo na první nákup BTC? Je to snadné. Zaregistrujte se na české burze Coinmate, nakupte bitcoin za 1 000 Kč a odměna je vaše. Neznáte CoinMate? Přečtěte si recenzi.

Uložte se svůj seed pohodlně a bezpečně, na Cryptosteel dostanete slevu 10 %. Sleva platí dva měsíce, až do 25. ledna!

Chci Cryptosteel se slevou 10 %

TradingView

TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy. Neumím si bez něj představit své fungování. A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 40 – 60 % podle toho, jak zvolíte tarif. Ten nejlevnější získáte za 108$ za rok místo 179,4$. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

Altclub kurzy

Na všechny kurzy sleva 70 % (!). Všechny kurzy jsem absolvoval a recenzoval, vyberte si na rozcestníku a pak použijte kód MONDAY.

Vybrat kurz

Další slevy budu přidávat. Pokud máte tip na nějakou zajímavou slevu okolo kryptoměn nebo fintechu, napište mi do komentářů.

Čtěte dále:

Líbilo nebo pomohlo? Můžete mě podpořit přes Lightning Network:

lnurl1dp68gurn8ghj7ampd3kx2ar0veekzar0wd5xjtnrdakj7tnhv4kxctttdehhwm30d3h82unvwqhksmmdv4ek2cfsxsyrj00p NEBO bitcoinvkapse@lnbc.cz (?)