Populární slevové šílenství se týká u kryptoměn, resp. užitečných věcí okolo nich. Tady je seznam slev pro letošní Black Friday.


Článek budu průběžně aktualizovat.

Hardwarové peněženky

Pokud nevíte, k čemu je hardwarová peněženka dobrá, přečtěte si tento text o nich.

Ledger

Sleva 45 % na jednu z nejlepších HW peněženek. V rámci Black Friday vás Ledger Nano S vyjde na 930 Kč a Ledger Nano X na cca 1 860 Kč. Pokud váháte, přečtěte si více Ledger Nano S. Uveďte kód BFLASTDAY.

Chci Ledger se slevou 45 % 

Trezor

Populární peněženka s českými kořeny nabízí rovněž slevu 20 %. Až do  29. listopadu dostanete slevu po zadání kódu „BLACKFRIDAY2020„. Trezor One vás tak bude stát 1 285 Kč a Trezor T 3 930 Kč. Pokud váháte, přečtěte si recenzi Trezor One.

Chci Trezor se slevou 20 %

Cryptosteal

Uložte se svůj seed pohodlně a bezpečně, na Cryptosteel dostanete slevu 10 %. Sleva platí dva měsíce, až do 25. ledna!

Chci Cryptosteel se slevou 10 %

TradingView

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

TradingView.com je must have služba pro všechny tradery, kteří potřebují číst grafy. Neumím si bez něj představit své fungování. A v rámci BlackFriday můžete mít slevu 40 – 60 % podle toho, jak zvolíte tarif. Ten nejlevnější získáte za 108$ za rok místo 179,4$. Tomu se myslím říká nabídka, které nejde odolat 🙂

Chci TradingView se slevou 40 – 60 %

Altclub kurzy

Na všechny kurzy sleva 70 % (!). Všechny kurzy jsem absolvoval a recenzoval, vyberte si na rozcestníku a pak použijte kód MONDAY.

Vybrat kurz

Další slevy budu přidávat. Pokud máte tip na nějakou zajímavou slevu okolo kryptoměn nebo fintechu, napište mi do komentářů.

Čtěte dále: