Slyšeli jste už o prohlížeči Brave? Kromě toho, že je rychlý a bezpečný, má ještě jednu zajímavou funkci – umí vás odměňovat v kryptoměně BAT.

Chrome na stereoidech

Brave browser je prohlížeč postavený na prohlížeči Chromium, takže jde prakticky o totožný prohlížeč, jako je v současnosti nejrozšířenější Chrome. Akorát bez vazby na Google. Brave se i detekuje jako Chrome, takže stránka, kterou navštěvujete nepozná, že máte Brave. Je dostupný pro všechny běžné platformy: Windows, macOS, Linux a v mobilech pro Android a iOS.

Hlavním plusem Brave je to, že hlídá vaše soukromí a tak v základním nastavení blokuje reklamy a různé šmírující scripty.

Pokud potřebujete totální anonymitu a nestačí vám anonymní okno, je přímo v prohlížeči Brave dostupný Tor browser – stačí otevřít „nové soukromé okno v prohlížeči Tor„. Nemusíte tak mít nainstalován Tor browser vedle svého standardního prohlížeče, což je skvělé a usnadňuje to používání.

Pokud Tor neznáte, tak vězte, že s jeho pomocí se úplně skryjete před okolním světem. Nikdo (ani váš poskytovatel internetu) neví a nemůže zjistit na jaké stránky se koukáte a co na nich děláte. Tor je tak nepostradatelný například v zemích s nedemokratickými režimy, ale vyplatí se i v našich končinách – váš ISP přeci nemusí vědět, že se vám líbí nějaké konkrétní pornostránky 🙂 A také jedině s Tor prohlížečem se dostanete na tzv. Dark net.

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

Tor okno v Brave

Odměny pro vás a provozovatele webů

S pohledu zaměření tohoto webu je zajímavá integrace kryptoměn do Brave. V nastavení prohlížeče totiž můžete povolit tzv. bezpečné reklamy, které do stránek servíruje přímo Brave a 70 % z příjmů z těchto reklam vám pak dá v podobě kryptoměny BAT (ERC20 token). Vy jako uživatel se pak můžete rozhodnout, jestli si odměnu necháte jen pro sebe nebo jí rozdělíte mezi své oblíbené webové stránky.

Bitcoinvkapse.cz je u Brave ověřeným webem, takže mi můžete jedním klikem nějaké ty BAT poslat, pokud vás blog baví 🙂

Vyzkoušet Brave

Čtěte dále:

Nevíte, která bije? Přihlaste se do e-mailového kurzu pro začátečníky. Nemusíte nikam chodit a je to zadarmo.