Islandská zpěvačka Bjork ve spolupráci s britským blockchain startupem Blockpool, který se postará o technickou stránku věci, nabídne své nové album Utopia za kryptoměny Bitcoin, Audiocoin, Litecoin a Dash. Každý, kdo si album předobjedná, dostane jako bonus 100 audiocoinů – kryptoměny určené speciálně pro hudební průmysl. Album vychází 24 listopadu.

Některá media informovala o tom, že album půjde koupit pouze za kryptoměnu, což není pravda. Podle serveru coindesk.com lze zaplatit i klasicky kartou nebo PayPalem.

TIP: Za kolik bude Litecoin v roce 2018

Celé je to samozřejmě marketing firmy Blockpool, která se snaží prorazit se svým platebním řešením kryptoměnami pro hudební vydavatelství. A zároveň jde i o chytrý marketingový tah Bjork, která je známá svoji alternativností.

Koupíte si nové album Bjork za bitcoiny?

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu