Keepkay je další “offline” hardwarová peněženka, která zajišťuje bezpečné uložení vašich kryptoměn. Dalo by se říci, že se jedná o trezor. Keepkay patří mezi nejhezčí a nejbezpečnější způsoby uložení kryptoměn, čemuž odpovídá i vyšší cena.

Říká se, že jde-li o peníze, jde o všechno. Nebo je to jinak? Už si nevzpomínám, ale nechme vtípky stranou a pojďme peněženku Keepkay prozkoumat hlouběji. Tato hardwarová peněženka od stejnojmenné americké společnosti Keepkay vypadá na první pohled opravdu luxusně. Je o něco větší než běžné (a levnější) hardwarové peněženky a má parádní OLED displej.

Kvůli větším rozměrům není ideální pro každodenní nošení. Pro rohlíky taky nechodíte s trezorem. Je ale skvělá pro uložení většího množství kryptoměn. Pokud je to váš případ, Keepkay nutně potřebujete. Pokud už ji samozřejmě nevlastníte.

Keepkay – bezpečnost na prvním místě a snazší propojení s počítačem

Peněženka Keepkay má dvě hlavní výhody. Jedná se o velmi bezpečný způsob, jak ochránit své úspory. Díky tomu, že “krabička” není připojena k síti, nehrozí vám hackerský útok a krádež. Pokud byste přišli o peněženku jako takovou, zachovejte klid. I kdyby vám ji někdo fyzicky ukradl, bez znalosti PINu je “novému” vlastníkovi k ničemu. Navíc nemá baterku a zapne se pouze při zapojení k počítači. Nemusíte se tedy bát, že se Keepkay vypne, a vaše kryptoměny se ztrátí v nenávratnu.

Keepkey wallet

Druhým důvodem je velice snadná kompatibilita s počítačem. Jediné, co musíte udělat, je prostřednictvím micro USB portu připojit zařízení, a počkat na instrukce, které se objeví na obrazovce počítače. Nainstalujete si speciální rozšíření v Google Chromu a můžete ji začít používat. Prvním krokem, který musíte bezpodmínečně udělat, je zapsání seedu. Jedině s jeho pomocí můžete obnovit přístup ke svým privátním klíčům, pokud byste peněženku ztratili nebo vám ji ukradli.

Keepkay nemá svou vlastní mobilní aplikaci. To ale není nutné. Má totiž adaptér OTG, jehož prostřednictvím ji připojíte i ke svému mobilnímu telefonu a pomocí aplikace MyCellium můžete operovat se svými kryptoměnami. Podpora kryptoměn je slušná a neustále se rozšiřuje.

Seznam měn, které hardwarová peněženka Keepkay podporuje

Lidé Keepkay milují

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Alespoň to tvrdí prodejci. Na stránkách Amazonu má Keepkay neuvěřitelných 86 % pozitivních hodnocení i přesto, že je poměrně drahá. Funkce má přitom velmi podobné jako ostatní hardwarové peněženky pro kryptoměny. Rozdíl spočívá v tom, že má pěkný design a větší displej. Lidé totiž zbožňují displeje a hezké věci. Shrňme výhody i nevýhody této povedené hračky.

Výhody Keepkay

  • velmi bezpečné uložení různých druhů kryptoměn
  • elegantní design a luxusní vzhled
  • kvalitní zpracování
  • velký OLED display

Nevýhody Keepkay

  • vyšší cena
  • větší rozměry – není moc vhodný na denní používání
  • webové stránky ani návod k použití nejsou v českém jazyce

Více o peněžence KeepKey

Alternativy

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu