Pokud přemýšlíte o objednávce karty od crypto.com, objednejte si ji teď hned. Od listopadu už to bude dražší.

TIP: karta crypto.com se po seškrtání všech výhod už moc nevyplatí. Lepší alternativou je Plutus. Přečtěte si recenzi.

Proč mít kartu od crypto.com?

Pokud jste o téhle kartě v životě neslyšeli, přečtěte si recenzi zde na bitcoinvkapse.cz. Asi tři hlavní důvody, proč byste se o kartu měli zajímat:

  1. cashback z každé útraty kartou ve výši 1 – 8 % podle levelu karty
  2. zdarma další služby, napřklad Spotify, Netflix, Amazon Prime a pod.
  3. „přičichnete“ ke kryptoměnám a poznáte, že to není nic složitého

Co znamená stake CRO?

Různé výhody mají různé levely karet. Pro tu nejobyčejnější, která nabízí pouze cashback 1 % a nic víc, nemusíte splnit nic. Pro další levely už ale musíte vlastnit a držet určitou částku v CRO (kryptoměna ekosystému crypto.com). V době psaní článku platí, že pro druhý level a 2 % casback + zdarma Sotify musíte držet 1 000 CRO, což je podle aktuálního kurzu CRO asi $100 (2 300 Kč). Pro druhý level, což jsou 3 % casbacku a zdarma i Netflix musíte držet 10 000 CRO, tj. asi $1 000 (23 000 Kč). Další karty pak vždy přidávají k potřebné sumě CRO nulu a jsou už trochu mimo možnosti běžného uživatele.

Výše staku se mění od 2. listopadu

Vše řečené v předešlém odstavci ale platí jen do 2. listopadu. Do e-mailu držitelů karet totiž dorazilo toto upozornění:

Vážený držiteli karty,

Píšeme Vám, abychom Vás informovali, že aktualizujeme naše požadavky na držení CRO s platností od 2. listopadu 2020 od 07:00 UTC (8:00 našeho času, poznámka autora).

Buďte v klidu: Nebudete muset zvyšovat stake. Všechny stávající odměny a výhody vaší karty zůstanou stejné. Nová pravidla pro stake se uplatní pouze v případě, že stake zrušíte a budete znovu zakládat nebo budete po 2. listopadu žádat o vyšší level karty.

Od 2. listopadu 2020 od 07:00:00 UTC budou požadavky na stake tyto:

Jak vidíte z nových podmínek, vyjde vás po 2. listopadu karta se Spotify a cashbackem 2 % na $250 (5 750 Kč) a pokud chcete i Netflix a 3 % cashback, tak si připravte $2 500 (57 500 Kč). Nemusíte být matematický genius, abyste viděli, že objednáním karty do 2. listopadu ušetříte více jak polovinu, přesněji 60 %!

Jak rychle se náklad vrátí?

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Po oznámení nových podmínek jsem zaslechl názory, že to bude vlastně pořád levné. Jak rychle se vám karta zaplatí třeba u varianty 2 % a Spotify za stake 2 500 CRO?

  • Spotify Family je za $12 za měsíc (267 Kč)
  • Platíte kartou vše, co jde: 20 000 Kč = 400 Kč cashback

V tomto modelovém příkladu se vám i s novými pravidly investice vyplatí od devátého měsíce (8*267+8*400 = 5 336 Kč). Pokud stihnete kartu objednat do změny pravidel, bude to samozřejmě o hodně dříve.

A nezapomeňte: stake není poplatek, jsou to stále vaše peníze a když vás karta přestane bavit, můžete si je vyzvednout. Navíc je stake úročen.

Shrnutí

Pro stávající držitele karet se nic nemění a platí to i pro ty, kteří stihnou požádat a udělat stake do 2. listopadu.

Nové požadavky na stake se uplatní v případě, že držitel karty po 2. listopadu 2020 bude chtít zvýšit level karty a nebo stake své stávající karty zruší a bude ho chtít po čase znovu udělat.

Od 23. října 2020 do 2. listopadu 2020 jsou celosvětově zrušeny poplatky za upgrade karty.

Tady si můžete přečíst podrobnou recenzi karty a tady si ji můžete rovnou objednat a získat bonu $50. (pokud se náhodou nevyplní automaticky Referral Code, napište ujx4mx2hqb, jinak bonus nedostanete)

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu