Pokud přemýšlíte o objednávce karty od crypto.com, objednejte si ji teď hned. Od ledna už to bude dražší.

TIP: karta crypto.com se po seškrtání všech výhod už moc nevyplatí. Lepší alternativou je Plutus. Přečtěte si recenzi.

Proč mít kartu od crypto.com?

Pokud jste o téhle kartě ještě neslyšeli, přečtěte si recenzi zde na bitcoinvkapse.cz. Tady jsou tři hlavní důvody, proč byste se o kartu měli zajímat:

  1. cashback z každé útraty kartou ve výši 1 – 8 % podle levelu karty
  2. zdarma další služby, napřklad Spotify, Netflix, Amazon Prime a pod.
  3. „přičichnete“ ke kryptoměnám a poznáte, že to není nic složitého

Co znamená stake?

Různé úrovně karet mají různé výhody. Pro tu základní, která nabízí pouze cashback 1 % a nic víc, nemusíte splnit nic. Pro další stupně už ale musíte vlastnit a držet určitou částku v CRO (kryptoměna ekosystému crypto.com). V tuto chvíli platí, že pro druhý level a 2 % casback + zdarma Sotify musíte držet 2 500 CRO, což je podle aktuálního kurzu CRO asi $160 (3 500 Kč). Pro druhý level, což jsou 3 % casbacku a zdarma i Netflix musíte držet 25 000 CRO, tj. asi $1 600 (35 000 Kč). Další varianty karet pak vždy přidávají k potřebné sumě CRO nulu a jsou už trochu mimo možnosti běžného uživatele.

Výše staku se znovu změní od 18. ledna

Vše výše napsané ale platí jen do 17. ledna. Do e-mailu držitelů karet totiž dorazilo toto upozornění:

Vážený držiteli karty,

Píšeme Vám, abychom Vás informovali, že aktualizujeme naše požadavky na držení CRO s platností od 18. ledna 2021 od 07:00 UTC (8:00 našeho času, poznámka autora).

Buďte v klidu: Nebudete muset zvyšovat stake. Všechny stávající odměny a výhody vaší karty zůstanou stejné. Nová pravidla pro stake se uplatní pouze v případě, že stake zrušíte a budete znovu zakládat nebo budete po 18. lednu žádat o vyšší level karty.

Od 18. ledna 2021 od 07:00:00 UTC budou požadavky na stake tyto:

Stake update

Jak vidíte, bude po 18. lednu pro kartu se Spotify a cashbackem 2 % nutný stake 5 000 CRO (cca $325) a pokud chcete i Netflix a 3 % cashback, tak si na stake připravte 50 000 CRO ($3 250). Nemusíte být matematický genius, abyste viděli, že objednáním karty do 18. ledna ušetříte polovinu!

Jak rychle se náklady vrátí?

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Jak rychle se vám karta zaplatí třeba u varianty 2 % cashback a Spotify a stakem 5 000 CRO?

  • Spotify Family je za $12 za měsíc (267 Kč)
  • Platíte kartou vše, co jde: 20 000 Kč = 400 Kč cashback

V tomto modelovém příkladu šetříte měsíčně 667 Kč, takže stake se vám zaplatí v jedenáctém měsíci používání. Pokud stihnete kartu objednat do změny pravidel, bude to samozřejmě za polovinu času.

Vše výše uvedené platí za předpokladu, že se bude kurz CRO pohybovat okolo dnešních 0,065 $. Pohyb kurzu jakýmkoliv směrem výpočty radikálně mění.

A nezapomeňte: stake není poplatek, jsou to stále vaše peníze a když vás karta přestane bavit, můžete si je vyzvednout. Od třetího levelu je stake navíc úročen.

Shrnutí

Pro stávající držitele karet se nic nemění a platí to i pro ty, kteří stihnou požádat a udělat stake do 18. ledna.

Nové požadavky na stake se uplatní v případě, že držitel karty po 18. lednu 2021 bude chtít zvýšit level karty a nebo stake své stávající karty zruší a bude ho chtít po čase znovu udělat.

Tady si můžete přečíst podrobnou recenzi karty a tady si ji můžete rovnou objednat a získat bonus $25. (pokud se náhodou nevyplní automaticky Referral Code, napište ujx4mx2hqb, jinak bonus nedostanete)

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu