Crypto.com dnes oznámilo, že virtuální karty jsou nyní dostupné i pro našince. Uživatelé aplikace tak mohou požádat o kartu Crypto.com a po schválení hned nakupovat bez nutnosti čekat, až jim dorazí fyzická karta.

Crypto.com trápily dlouhé dodací lhůty karet, uživatelé na ně v loňském roce čekali i několik měsíců. S tím je teď konec a nakupovat s cashbackem až 8 % můžete ihned po zaregistrování a schválení, tj. během maximálně pár dní.

Od minulého týdne také platí nové podmínky pro tzv. stake, který už je nově pevně navázán na fiat měny:

stake v USD

Pokud jste o kartě ještě neslyšeli, doporučuji přečíst podrobnou recenzi i návod na Spotifx a Netflix zdarma.

Pokud o kartu požádáte přes tento odkaz, získáte 25 $ bonus.

Požádat o kartu s bonusem 25 $

Čtěte dále:

Nevíte, která bije? Přihlaste se do e-mailového kurzu pro začátečníky. Nemusíte nikam chodit a je to zadarmo.