Co je projekt Trader 2.0 jsem popsal v samostatném článku a zde to nechci znovu opakovat. V tomto článku se zaměřím na to, zda se členství vyplatí, tj. zda mi support plynoucí z členství přináší v obchodech zisky.

TIP: Přečtěte si nejprve recenzi projektu Trader 2.0. Členství si můžete zakoupit zde.

V rámci členství máte k dispozici spousty věcí, ale já se tady budu věnovat jen jedné části a to jsou signály k nákupům. Musím také zdůraznit, že níže nejsou exaktní výsledky všech signálů, protože z nejrůznějších důvodu jsem neobchodoval všechny signály, případně jsem některé zobchodoval jinak. Typicky rozdíl vzniká například v tom, jak zobchodujete signál, který má dva targety – můžete prodávat 50:50, 75:25, 25:70 atd. Výsledek stejného signálu má pak každý trader jiný. Můžete také nastavit o trochu jinak stoploss a vypadnete tak z obchodu i když ostatní členové v něm zůstanou. Prostě signál je jen signál a jak s ním naložíte je vaše věc. Já jsem naložil takhle:

Mince se zápalnou šňůrou

Tato část členství se věnuje mincím, resp. obchodům s nimi, které trvají jednotky dnů a vstupuje se do nich s potenciálem zisku minimálně 10 %. Pro lepší přehled odděluji obchody proti USDT a BTC.

Obchody v páru s USDT

Považuji leden i únor za takové rozkoukávací měsíce, které mi skončily v součtu lehce nad nulou. V lednu se povedl nejlepší obchod na UNFI, kde jsem bral zisk 35 %. Naopak nejhorší byl obchod na NANO, který skončil ztrátou -13 %. Ostatní obchody braly spíše lehké ztráty (stoplossy), takže výsledkem bylo -2,64 %. V lednu mám 18 obchodů, resp. mincí (některé se obchodovaly vícekrát).

Únor už byl lepší, ale i s ohledem na výplach na BTC a následně všeho na konci měsíce to také nebyla žádná velká sláva. Rekordní byl obchod s SXP, kde jsem bral +32 %. Rekord na druhé straně EGLD -25 %. Oproti lednu končilo na můj vkus hodně obchodů na velkoryse nastavených stoplossech, takže výsledek celého měsíce je „jen“ +5,48 %. Mincí jsem zobchodoval 29.

Obchody v páru s BTC

V lednu se jeden obchod obzvláště nepovedl: BAND -43 %. Po bitvě je každý generál, ale tady se nastavení stoplossu vůbec nepovedlo, resp. BAND nabral hodně špatný směr. Hlavně kvůli tomuto obchodu byl celkový výsledek -2,42 %. Pokud by tam ten BAND nebyl, byl bych +2,51 %. Mincí bylo obchodováno celkem 12.

Únor už byl maličko lepší, ale zase bylo jen 5 mincí, protože celou druhou půlku února nedávalo smysl v páru s BTC obchodovat. I s tím málem nakonec skončily obchody v lehkém plusu 0,27 %.

Mince se zápalnou šňůrou má smysl sledovat po měsících, protože jsou to rychlé obchody, takže tady je tabulka:

Výsledky s Trader 2.0 od ledna 2021

 zhodnocení USDTzhodnocení BTC
leden-1,21 %-0,94 %
únor+9,75 %+3,81 %
březen+34,28 %+10,37 %
duben+64,36 %+22,68 %
květen+53,49 %+20,04 %
červen+55,64 %+21,71 %
červenec+49,16 %+21,71 %
srpen+93,9 %+14,23 %
září+98,2 %+25,6 %
říjen+113,3 %+19,9 %
listopad+92,4 %+19,85 %
prosinec+90,91 %+24,56 %

Mid term coiny

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

Tyto mince se kupují na jednotky měsíců, ale dva obchody vůči USDT se povedlo uzavřít po pár dnech, protože DASH a IOTA předvedly hned po nákupu raketu a vyletěly až na targety. A byl z toho krásný zisk 80 % a 77 %. Další 4 coiny s podobným potenciálem ještě držím.

Mezi těmito signály byl i COS v páru s BTC, ale ten jsem prodal za nákupku, protože s pádem BTC to nevypadalo na růst COS, spíše naopak. Takže čistá nula.

Fundamentální mince

Tyto mince se kupují na roky s potenciálem udělat tisíce procent a nebo celou investici/spekulaci odepsat. Já jsem zatím naskočil jen do jedné mince, protože šla koupit na Binance. Ostatní tipy se kupují jinde a neměl jsem ještě čas nastudovat jak na to. Ale u těchto mincí nic neuteče, je to fakt spekulace na roky.

Ta jedna zmíněná mince, kterou mám, je momentálně +60 %, ale v jednu chvíli už byla i +214 %. Chtělo to prodat a dokoupit, ale tyhle mince se netradují, je to „nakup a na několik let zapomeň“ 🙂

Závěr

Po dvou měsících se zdá, že kupovat mid term coiny je nejlepší strategie. Nicméně mě hodně baví trading a tím pádem i mince se zápalnou šňůrou a věřím, že výsledky budu zlepšovat.

Upozornění: Záměrně v článku neuvádím konkrétní mince, které držím a jsem s nimi stále v pozicích. Trader 2.0 je placená služba a nebylo by samozřejmě fér vynášet informace (kromě toho je to i v rozporu s podmínkami členství). Pokud ale chcete vědět detaily, stačí si členství zaplatit.

Čtěte dále:

Nevíte, která bije? Přihlaste se do e-mailového kurzu pro začátečníky. Nemusíte nikam chodit a je to zadarmo.