Co je projekt Trader 2.0 jsem popsal v samostatném článku a zde to nechci znovu opakovat. V tomto článku se zaměřím na to, zda se členství vyplatí, tj. zda mi support plynoucí z členství přináší v obchodech zisky.

TIP: Přečtěte si nejprve recenzi projektu Trader 2.0. Členství si můžete zakoupit zde.

V rámci členství máte k dispozici spousty věcí, ale já se tady budu věnovat jen jedné části a to jsou signály k nákupům. Musím také zdůraznit, že níže nejsou exaktní výsledky všech signálů, protože z nejrůznějších důvodu jsem neobchodoval všechny signály, případně jsem některé zobchodoval jinak. Typicky rozdíl vzniká například v tom, jak zobchodujete signál, který má dva targety – můžete prodávat 50:50, 75:25, 25:70 atd. Výsledek stejného signálu má pak každý trader jiný. Můžete také nastavit o trochu jinak stoploss a vypadnete tak z obchodu i když ostatní členové v něm zůstanou. Prostě signál je jen signál a jak s ním naložíte je vaše věc. Já jsem naložil takhle:

Mince se zápalnou šňůrou

Tato část členství se věnuje mincím, resp. obchodům s nimi, které trvají jednotky dnů a vstupuje se do nich s potenciálem zisku minimálně 10 %. Pro lepší přehled odděluji obchody proti USDT a BTC.

Obchody v páru s USDT

Považuji leden i únor za takové rozkoukávací měsíce, které mi skončily v součtu lehce nad nulou. V lednu se povedl nejlepší obchod na UNFI, kde jsem bral zisk 35 %. Naopak nejhorší byl obchod na NANO, který skončil ztrátou -13 %. Ostatní obchody braly spíše lehké ztráty (stoplossy), takže výsledkem bylo -2,64 %. V lednu mám 18 obchodů, resp. mincí (některé se obchodovaly vícekrát).

Únor už byl lepší, ale i s ohledem na výplach na BTC a následně všeho na konci měsíce to také nebyla žádná velká sláva. Rekordní byl obchod s SXP, kde jsem bral +32 %. Rekord na druhé straně EGLD -25 %. Oproti lednu končilo na můj vkus hodně obchodů na velkoryse nastavených stoplossech, takže výsledek celého měsíce je „jen“ +5,48 %. Mincí jsem zobchodoval 29.

Obchody v páru s BTC

V lednu se jeden obchod obzvláště nepovedl: BAND -43 %. Po bitvě je každý generál, ale tady se nastavení stoplossu vůbec nepovedlo, resp. BAND nabral hodně špatný směr. Hlavně kvůli tomuto obchodu byl celkový výsledek -2,42 %. Pokud by tam ten BAND nebyl, byl bych +2,51 %. Mincí bylo obchodováno celkem 12.

Kde koupit bitcoin?

Česká burza a směnárna Coinmate je výborná volba pro začátečníky i pokročilé. Pokud ji neznáte, přečtěte si mojí recenzi. Nebo se rovnou zaregistrujte.

Únor už byl maličko lepší, ale zase bylo jen 5 mincí, protože celou druhou půlku února nedávalo smysl v páru s BTC obchodovat. I s tím málem nakonec skončily obchody v lehkém plusu 0,27 %.

Mince se zápalnou šňůrou má smysl sledovat po měsících, protože jsou to rychlé obchody, takže tady je tabulka:

Výsledky s Trader 2.0 od ledna 2021

zhodnocení USDTzhodnocení BTC
leden-1,21 %-0,94 %
únor+9,75 %+3,81 %
březen+34,28 %+10,37 %
duben+64,36 %+22,68 %
květen+53,49 %+20,04 %
červen+55,64 %+21,71 %
červenec+49,16 %+21,71 %
srpen+93,9 %+14,23 %
září+98,2 %+25,6 %
říjen+113,3 %+19,9 %
listopad+92,4 %+19,85 %
prosinec+90,91 %+24,56 %

Mid term coiny

Tyto mince se kupují na jednotky měsíců, ale dva obchody vůči USDT se povedlo uzavřít po pár dnech, protože DASH a IOTA předvedly hned po nákupu raketu a vyletěly až na targety. A byl z toho krásný zisk 80 % a 77 %. Další 4 coiny s podobným potenciálem ještě držím.

Mezi těmito signály byl i COS v páru s BTC, ale ten jsem prodal za nákupku, protože s pádem BTC to nevypadalo na růst COS, spíše naopak. Takže čistá nula.

Fundamentální mince

Tyto mince se kupují na roky s potenciálem udělat tisíce procent a nebo celou investici/spekulaci odepsat. Já jsem zatím naskočil jen do jedné mince, protože šla koupit na Binance. Ostatní tipy se kupují jinde a neměl jsem ještě čas nastudovat jak na to. Ale u těchto mincí nic neuteče, je to fakt spekulace na roky.

Ta jedna zmíněná mince, kterou mám, je momentálně +60 %, ale v jednu chvíli už byla i +214 %. Chtělo to prodat a dokoupit, ale tyhle mince se netradují, je to „nakup a na několik let zapomeň“ 🙂

Závěr

Po dvou měsících se zdá, že kupovat mid term coiny je nejlepší strategie. Nicméně mě hodně baví trading a tím pádem i mince se zápalnou šňůrou a věřím, že výsledky budu zlepšovat.

Upozornění: Záměrně v článku neuvádím konkrétní mince, které držím a jsem s nimi stále v pozicích. Trader 2.0 je placená služba a nebylo by samozřejmě fér vynášet informace (kromě toho je to i v rozporu s podmínkami členství). Pokud ale chcete vědět detaily, stačí si členství zaplatit.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu