Trader 2.0 je slovenský projekt, ve kterém je členům poskytován servis pro trading nejen kryptoměn. Členství samozřejmě není zdarma, tak se pojďme podívat, zda se investice do něj vyplatí.

Stálí čtenáři vědí, že tady na webu nerecenzuji a nedoporučuji nic, co sám nepoužívám. Takže toto je opravdu reálná zkušenost.

Za projektem Trader 2.0 stojí Jakub Kraľovanský, kterého jsem poprvé zaregistroval na streamu Bitcoinového kanálu a tam mě zaujaly jeho názory na trading. Když pak přišla na podzim 2020 v rámci Black Friday šance zkusit si členství na 10 dní zdarma, neváhal jsem ani minutu. Už tehdy jsem si byl skoro jist, že si členství od ledna 2021 zaplatím, ale proč ho nejprve neotestovat.

Co členství obnáší a jak to funguje

Centrem všeho dění je Discord, kde probíhá veškerá komunikace mezi členy. Pokud náhodou neznáte, tak Discord je něco mezi diskusním fórem a chatovací aplikací jako jsou třeba Telegram nebo Whatsap. Aplikace existuje pro všechny platformy, takže Discord můžete mít na desktopu i v mobilu. Skupina Trader 2.0 je samozřejmě uzavřená, bez zakoupeného členství se do ní nedostanete.

Zakoupením členství si kupujete informace rozdělené do několika základních oblastí:

Live room

Každé úterý a čtvrtek dopoledne se koná Live room, což jak z názvu plyne je živé vysílání, kde Jakub analyzuje situaci na trzích a komentuje aktuální dění. Vysílání je interaktivní, takže členové se mohou zapojit se svými dotazy či požadavky na analýzu konkrétních mincí. Vysílání trvá okolo 30 minut a záznam je pak k dispozici i těm členům, kteří se dopoledne věnují jiným věcem a nemají čas koukat na přímý přenos.

Za mě je tahle část fajn. Kromě toho, že získáte přehled o tom, co se děje a co by se mělo zhruba dít dál, získáte i cenný vhled do technické analýzy, protože můžete Kubovi koukat doslova pod ruce.

Predikce

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Všichni členové mají k dispozici denně aktualizované predikce vývoje na cca patnácti vybraných kryptoměnách (BTC, ETH, LTC, ADA …). Ke každé minci máte jednodenní a čtyřhodinový graf s vyznačenými trendovkami, targety, supporty atd. a k tomu slovní komentář. Vždy tak víte, co se na těchto mincích děje a jaký je další scénář. Je to sekce, kterou byste si měli každé ráno otevřít jako první. Nedávno na Live roomu Kuba říkal, že vstává v 5:30, aby predikce byly okolo osmé hotové. Klobouk dolů 🙂

Je to hodně užitečná část členství. Pro mě hlavně v tom, že si tím rozšiřuji své plány a myšlenky. Když mám třeba nakoupené Cardano, které jede pumpu jako blázen, je pro mě hodně užitečné, že znám názor někoho dalšího, kdo mi řekne, že zatím nemá smysl prodávat, protože tady jsou tyhle tři důvody, které já třeba nevím/neznám.

Kromě krypta jsou zde i predikce na hlavní páry forexu a pár nejzajímavějších akcií. Ale tohle já neobchoduji, takže mě to nezajímá a nedokážu to okomentovat.

Porfolia Trader 2.0

V rámci členství dostáváte tipy na obchodování různých mincí s různou délkou obchodů a to v páru k dolaru nebo bitcoinu. Pro lepší přehled rozhodně doporučuji držet je v oddělených portfoliích podle tohoto seznamu:

Mince long, mince short

Jsou definovaná jako mince, které mají krátkodobě (v řádů dnů) potenciál na minimálně 10% zisk. Jsou to „rychlý prachy“. A přesně tyhle mince dostáváte v rámci členství na zlatém podnose. Na Discord dostanete několikrát do týdne nějakou takovouto zprávu (záměrně je to hodně staré):

NKNBTC

Jak se zprávou naložíte je už jen na vás. Samozřejmě nebudu lhát, že každý obchod vyjde podle plánu, podstatné je, zda je to dlouhodobě v plusu. Během obchodu pak přichází další zprávy. Někdy je to rada k posunutí stoplossu, někdy pokyn k okamžitému prodeji, když se stane něco nečekaného. U těchto minci určitě nezapomínejte na stoploss!

Mid term coiny

V této sekci dostáváte tipy na nákupy, které se budou držet déle, řádově týdny až jednotky měsíců. Je to pro lidi, co nechtějí denně řešit obchody. Stačí nakoupit a pak jen zpovzdálí sledovat, jestli se obchod vyvíjí tak, jak bylo plánováno. V rámci mid termů se povedly i takovéto kousky dva dny po nákupu (ale to je samozřejmě extrém, který se nepovede každý den):

Mid term obchod

Fundamentální coiny

Tohle jsou coiny držené na roky, ale s potenciálem růstu ve stovkách nebo tisících procent. Často jsou to nové coiny, které pořádně nikdo nezná, ale fundamentálně dávají smysl. Pokud nejste fanatik do krypta a neležíte v něm hodiny denně, pravděpodobně nemáte šanci si sami takové coiny najít.

Za velkou výhodu považuji to, že když si členství koupíte dnes, vidíte všechny fundamentální coiny do historie. A protože se nakupují na roky, klidně může stále platit rok staré doporučení a stále má smysl naskočit. Já osobně jsem zatím skočil do jednoho, který vypadá po měsíci takto 🙂

Fundamentální coin

Hodl

V téhle části se řeší hodl strategie, takže při dumpech tipy na dokupy. Nikdy se neřeší prodeje, protože hodl se neprodává 🙂 I když občas se i ten prodej řeší – něco jako „až bude BTC 100 000 $, tak asi kousek prodám„. Líbí se mi to, že tipy na dokupy při dumpech jsou rozdělené podle toho, kolik % kapitálu už v hodlu máte. Je rozdíl v tom, když začínáte a řešíte, jestli koupit BTC za 45 000 $ nebo čekat na 40 000 $. Těm, co nakupovali za 10 000 $ je to fuk, ti by dokupovali v případě poklesu pod 30 000 $ a níže.

Součástí členského Discordu jsou pak i další místnosti pro volný pokec o tradingu, o konkrétních mincích, o burzách atd. Tady diskutují členové mezi sebou a jsou to desítky zpráv denně, takže do těchto sekcí obvykle nekoukám, to se nedá stíhat. Discord má naštěstí tu vychytávku, že si můžete nastavit, ze které „místnosti“ chcete notifikace a ze které ne. Výše uvedené signály k nákupům jsou samozřejmě read only, do těch lidé psát nemohou, takže tam není balast a vyplatí se mít notifikace zapnuté, aby vám neunikl žádný obchod.

Disclaimer

Členství není poukázka k automatickému zbohatnutí. Momentálně jsme v bullrunu, takže se dá říct, že vychází vše, na co se sáhne. I přes to jsem ale zažil spousty obchodů, které se nepovedly. Ráno jsme koupili minci a po obědě knot, stoploss a ztráta 20 %. Koupili jsme mince v páru s BTC a za několik hodin přišel dump BTC, který sejmul vše.

Nikdo vám nezaruší, že koupí členství se z vás stane super trader. Pořád se musíte vzdělávat, pořád musíte chápat, co děláte a ne jen tupě kopírovat příkazy. Členství je váš pomocník. Platíte si lidi, aby za vás udělali černou práci a vy jste nemuseli ležet každý den v grafech a hledat příležitosti ručně. K tomu získáváte obrovské know how, protože koukáte pod ruce lidem, kteří tomu rozumí více než vy.

Ceny Trader 2.0

Kolik to všechno stojí?

  • 74 EUR (cca 1 850 Kč) měsíčně
  • 185 EUR (cca 4 725 Kč) čtvrtletně – ušetříte 37 EUR
  • 339 EUR (cca 8 475 Kč) půlročně – ušetříte 105 EUR

Je to hodně nebo málo? Asi jak pro koho.

Komu se členství vyplatí

Je to jednoduchá matematika. Pokud díky obchodům s Trader 2.0 vyděláte například 5 % měsíčně, potřebujete to dělat s kapitálem minimálně 1 280 EUR, abyste byli na nule. Logicky nikdo nechce být na nule, takže v tomto případě dává smysl obchodovat třeba s 2 000 EUR (cca 52 000 Kč). Pokud se bude dařit lépe, uděláte 10 % měsíčně, stačí vám na nulu kapitál 640 EUR (cca 16 640 Kč). Tohle si asi každý umí a musí spočítat sám a pokud ne, nebude pro vás trading asi to pravé ořechové 🙂

Pokud obchodujete tisíce dolarů, nemusí vás v podstatě cena za členství zajímat. Moje doporučení je, abyste si to zkoušeli minimálně s 1 000 EUR nebo dolarů. Je to kulatá částka, bude se to dobře počítat a vyděláte/proděláte nějaké reálné peníze. Výhoda kryptoměn je, že si klidně můžete poslat na Binance 100 $ a nakupovat po 10 $ (nedávejte do jednoho obchodu více jak 10 % kapitálu!). Ale když za členství zaplatíte 64 EUR, těžko se dostanete do plusu. Pokud to ale budete brát jako školné a budete si první tři měsíce hrát se sto dolary, je to pořád super nápad. Pokud vám to půjde a bude vás to bavit, pošlete na burzu po třech měsících pět tisíc dolarů a začnete vydělávat zajímavější sumy.

Závěr

Pokud vás zajímají skutečné obchody a zisky v rámci členství, přečtěte si seriál, kde jsem obchody celý rok popisoval.

Členství bych doporučil každému, kdo chce vydělat na kryptoměnách jinak než hodlem. Nemusíte ani denně tradovat, můžete si kupovat jen mince na delší dobu a do hodl portfolia.

Pokud jste spíše nováček, tak vám garantuji, že jako samouk pravděpodobně Trader 2.0 neporazíte a vyplatí se vám členství koupit a nedělat nákupy na vlastní pěst.

Pokud se považujete za středně zkušeného tradera a kryptu rozumíte, stále v členství najdete spousty bonusů a výhod. Já za tu hlavní považuji úsporu času. Nemusím sám nic hledat, vše dostanu připravené a pak se jen rozhodnu, jestli mi to dává smysl nebo ne.

Pokud se živíte tradingem na fulltime a točíte miliony, tak pro vás asi členství smysl nedává. I když možná i vy tam najdete něco pro sebe. A pokud točíte miliony, tak vás 64 éček nevytrhne 🙂

Chci členství v Trader 2.0

PS: „úředním“ jazykem Trader 2.0 je slovenština, což já osobně považuji také za příjemný bonus proti podobným skupinám v angličtině.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu