Mám za sebou čtyři měsíce členství v projektu Trader 2.0, takže je čas na rekapitulaci dvou posledních měsíců – března a dubna. Vyplácí se členství?

TIP: Přečtěte si nejprve recenzi projektu Trader 2.0. Členství si můžete zakoupit zde.

V rámci členství máte k dispozici spousty věcí, ale já se v tomto seriálu věnuji jen jedné části a to jsou signály k nákupům. Musím také zdůraznit, že níže nejsou exaktní výsledky všech signálů, protože z nejrůznějších důvodu jsem neobchodoval úplně všechny signály, případně jsem některé zobchodoval jinak. Typicky rozdíl vzniká například v tom, jak zobchodujete signál, který má dva targety – můžete prodávat 50:50, 75:25, 25:75 atd. Výsledek stejného signálu má pak každý trader jiný. Můžete také nastavit o trochu jinak stoploss a vypadnete tak z obchodu i když ostatní členové v něm zůstanou. Prostě signál je jen signál a jak s ním naložíte je vaše věc.

V březnu a dubnu to byl docela hukot a ukázalo se, že není v mých silách rozlišovat pro účely článku, jestli daný obchod byl v rámci mincí se zápalnou šňůrou, mid-term nebo něco dalšího. Samozřejmě by to rozlišovat šlo, ale bylo by to děsně pracné, musel bych si ke každému obchodu někam psát, jak vznikl, nebo to dohledávat zpětně a obávám se, že bych tím zabil minimálně půl dne a to mi přijde zbytečné. Pro vyhodnocení obchodů tak používám export z burzy Binance, který pak zpracuji v Google tabulce a zjistím, jak si stojím od začátku ledna – vím, jaký jsem měl kapitál určený na trading v BTC a jaký v USDT. Z exportu jednoduše poznám, kolik BTC či USDT jsem celkem vydělal nebo nedejbože prodělal.

Pozor: ve výsledcích nejsou započteny neuzavřené obchody.

Množení dolarů (páry vůči USDT)

Po oťukávacím začátku to byl v březnu i dubnu parádní úspěch. Na konci března byla hodnota v lednu vložených USDT vyšší o 34 % a na konci dubna už dokonce o 64 %. Pokud bych měl zmínit ty nejlepší obchody (páry), tak procentuálně vévodí ziskům midterm coiny DASH a IOTA, které proběhly už lednu a únoru. Další velmi slušné výsledky jsou na mincích XVS +54 %, FIL +48 %KEY +34 % ICX +32 %.

Nechci nikomu nalhávat, že při tradingu netratíte, takže na opačném konci žebříčku jsou obchody s ALICE -18 % nebo lednový EGLD -25 %. Pokud se ptáte, proč tu nikde není obchod s podobnou ztrátou, jako jsou nejvyšší zisky, tak jednoduše proto, že neobchoduji bez stoplossu a prakticky se mi nemůže stát, že na obchodu projedu 50 %.

A něco pro zajímavost – od ledna už jsme obchodovali 82 různých kryptoměn. U většiny netuším, co řeší a jaký mají fundament. To vám může být při tradingu fuk. Zejména mince se zápalnou šňůrou vás zajímají pár dní – dokud nedojdou do targetu, nebo neskončíte na stoplossu.

Množení bitcoinů (páry vůči BTC)

500 Kč na první nákup bitcoinů

Chcete dostat pětikilo na první nákup BTC? Je to snadné. Zaregistrujte se na české burze Coinmate, nakupte bitcoin za 1 000 Kč a odměna je vaše. Neznáte CoinMate? Přečtěte si recenzi.

Březen a duben úplně otočil poměr obchodů USDT a BTC. První dva měsíce se BTC moc neobchodoval, ale vynahradili jsme si to v dalších dvou měsících. Mně osobně zajímá množení BTC daleko více, než množení USDT. Sázím totiž na to, že vydělám 2x. Nejprve namnožím BTC a následně půjde BTC dlouhodobě nahoru a vůči fiatu tak vydělám podruhé.

Nejvýdělečnějšími páry za celé 4 měsíce jsou tyto tři: IDEX +58 %MITH +32 % a YOYO +22 %. Nejhorší mincí se jeví zatím FIO, kde je ztráta -37 % – u mid-termů jsou vyšší stoplossy a tady to nevyšlo.

Prakticky celý můj BTC budget byl na konci dubna umístěn v mid-term coinech, které byly snad všechny v plusu a některé ve výrazném. Očekávám, že v květnu a červnu na nich realizujeme zisky ve vyšších desítkách procent.

A pro statistiky přidávám, že jsme už od ledna obchodovali 53 různých coinů.

Tabulka uvádí zhodnocení od 1. ledna 2021 k danému měsíci:

Výsledky s Trader 2.0 od ledna 2021

zhodnocení USDTzhodnocení BTC
leden-1,21 %-0,94 %
únor+9,75 %+3,81 %
březen+34,28 %+10,37 %
duben+64,36 %+22,68 %
květen+53,49 %+20,04 %
červen+55,64 %+21,71 %
červenec+49,16 %+21,71 %
srpen+93,9 %+14,23 %
září+98,2 %+25,6 %
říjen+113,3 %+19,9 %
listopad+92,4 %+19,85 %
prosinec+90,91 %+24,56 %

Závěr

Po čtyřech měsících už je vidět, jak se v členství krásně přelévají obchody tam, kde je potenciál. V prvních dvou měsících se proti BTC moc neobchodovalo a ve druhých dvou je to přesně naopak a množili jsme BTC o sto šest.

Upozornění: Záměrně v článku neuvádím konkrétní mince, které držím a jsem s nimi stále v pozicích. Trader 2.0 je placená služba a nebylo by samozřejmě fér vynášet informace (kromě toho je to i v rozporu s podmínkami členství). Pokud ale chcete vědět detaily, stačí si členství zaplatit. Troufám si tvrdit, že se vám členství bohatě vyplatí. I když náhodou nějaký měsíc nevyděláte tradingem, dostanete obrovské know-how, které jinde nekoupíte, nebo koupíte za násobky ceny členství.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu