Mám za sebou čtyři měsíce členství v projektu Trader 2.0, takže je čas na rekapitulaci dvou posledních měsíců – března a dubna. Vyplácí se členství?

TIP: Přečtěte si nejprve recenzi projektu Trader 2.0. Členství si můžete zakoupit zde.

V rámci členství máte k dispozici spousty věcí, ale já se v tomto seriálu věnuji jen jedné části a to jsou signály k nákupům. Musím také zdůraznit, že níže nejsou exaktní výsledky všech signálů, protože z nejrůznějších důvodu jsem neobchodoval úplně všechny signály, případně jsem některé zobchodoval jinak. Typicky rozdíl vzniká například v tom, jak zobchodujete signál, který má dva targety – můžete prodávat 50:50, 75:25, 25:75 atd. Výsledek stejného signálu má pak každý trader jiný. Můžete také nastavit o trochu jinak stoploss a vypadnete tak z obchodu i když ostatní členové v něm zůstanou. Prostě signál je jen signál a jak s ním naložíte je vaše věc.

V březnu a dubnu to byl docela hukot a ukázalo se, že není v mých silách rozlišovat pro účely článku, jestli daný obchod byl v rámci mincí se zápalnou šňůrou, mid-term nebo něco dalšího. Samozřejmě by to rozlišovat šlo, ale bylo by to děsně pracné, musel bych si ke každému obchodu někam psát, jak vznikl, nebo to dohledávat zpětně a obávám se, že bych tím zabil minimálně půl dne a to mi přijde zbytečné. Pro vyhodnocení obchodů tak používám export z burzy Binance, který pak zpracuji v Google tabulce a zjistím, jak si stojím od začátku ledna – vím, jaký jsem měl kapitál určený na trading v BTC a jaký v USDT. Z exportu jednoduše poznám, kolik BTC či USDT jsem celkem vydělal nebo nedejbože prodělal.

Pozor: ve výsledcích nejsou započteny neuzavřené obchody.

Množení dolarů (páry vůči USDT)

Po oťukávacím začátku to byl v březnu i dubnu parádní úspěch. Na konci března byla hodnota v lednu vložených USDT vyšší o 34 % a na konci dubna už dokonce o 64 %. Pokud bych měl zmínit ty nejlepší obchody (páry), tak procentuálně vévodí ziskům midterm coiny DASH a IOTA, které proběhly už lednu a únoru. Další velmi slušné výsledky jsou na mincích XVS +54 %, FIL +48 %KEY +34 % ICX +32 %.

Nechci nikomu nalhávat, že při tradingu netratíte, takže na opačném konci žebříčku jsou obchody s ALICE -18 % nebo lednový EGLD -25 %. Pokud se ptáte, proč tu nikde není obchod s podobnou ztrátou, jako jsou nejvyšší zisky, tak jednoduše proto, že neobchoduji bez stoplossu a prakticky se mi nemůže stát, že na obchodu projedu 50 %.

A něco pro zajímavost – od ledna už jsme obchodovali 82 různých kryptoměn. U většiny netuším, co řeší a jaký mají fundament. To vám může být při tradingu fuk. Zejména mince se zápalnou šňůrou vás zajímají pár dní – dokud nedojdou do targetu, nebo neskončíte na stoplossu.

Množení bitcoinů (páry vůči BTC)

Kde koupit bitcoin?

Doporučuji používat české směnárny a burzy:

Anycoin: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.
Coinmate: Přečtěte si mojí recenzi, nebo se rovnou zaregistrujte.

Březen a duben úplně otočil poměr obchodů USDT a BTC. První dva měsíce se BTC moc neobchodoval, ale vynahradili jsme si to v dalších dvou měsících. Mně osobně zajímá množení BTC daleko více, než množení USDT. Sázím totiž na to, že vydělám 2x. Nejprve namnožím BTC a následně půjde BTC dlouhodobě nahoru a vůči fiatu tak vydělám podruhé.

Nejvýdělečnějšími páry za celé 4 měsíce jsou tyto tři: IDEX +58 %MITH +32 % a YOYO +22 %. Nejhorší mincí se jeví zatím FIO, kde je ztráta -37 % – u mid-termů jsou vyšší stoplossy a tady to nevyšlo.

Prakticky celý můj BTC budget byl na konci dubna umístěn v mid-term coinech, které byly snad všechny v plusu a některé ve výrazném. Očekávám, že v květnu a červnu na nich realizujeme zisky ve vyšších desítkách procent.

A pro statistiky přidávám, že jsme už od ledna obchodovali 53 různých coinů.

Tabulka uvádí zhodnocení od 1. ledna 2021 k danému měsíci:

Výsledky s Trader 2.0 od ledna 2021

zhodnocení USDTzhodnocení BTC
leden-1,21 %-0,94 %
únor+9,75 %+3,81 %
březen+34,28 %+10,37 %
duben+64,36 %+22,68 %
květen+53,49 %+20,04 %
červen+55,64 %+21,71 %
červenec+49,16 %+21,71 %
srpen+93,9 %+14,23 %
září+98,2 %+25,6 %
říjen+113,3 %+19,9 %
listopad+92,4 %+19,85 %
prosinec+90,91 %+24,56 %

Závěr

Po čtyřech měsících už je vidět, jak se v členství krásně přelévají obchody tam, kde je potenciál. V prvních dvou měsících se proti BTC moc neobchodovalo a ve druhých dvou je to přesně naopak a množili jsme BTC o sto šest.

Upozornění: Záměrně v článku neuvádím konkrétní mince, které držím a jsem s nimi stále v pozicích. Trader 2.0 je placená služba a nebylo by samozřejmě fér vynášet informace (kromě toho je to i v rozporu s podmínkami členství). Pokud ale chcete vědět detaily, stačí si členství zaplatit. Troufám si tvrdit, že se vám členství bohatě vyplatí. I když náhodou nějaký měsíc nevyděláte tradingem, dostanete obrovské know-how, které jinde nekoupíte, nebo koupíte za násobky ceny členství.

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu