Nová generace populární hardwarové peněženky původem z Česka je v prodeji na oficiálním eshopu.

Trezor T má i levnějšího brášku Trezor One.

Trezor T v kostce

  • podporuje více jak 200 kryptoměn (nechybí samozřejmě ty hlavní jako Bitcoin, Litecoin, Ethereum atd…)
  • slouží i jako password manager a můžete v něm uchovávat kromě kryptoměn i hesla, digitální identity a pod.
  • rozměry 64 mm x 39 mm x 10 mm
  • barevný LCD display 240×240 px
  • USB-C konektor pro připojení k počítači nebo mobilu

Proč koupit Trezor

Jakmile máte v kryptoměnách větší sumu peněz, rozhodně se po nějaké hardwarové peněžence porozhlédněte. Je to je samostatné zařízení, nejčastěji v podobě většího či menšího USB přívěsku na klíče. Bez tohoto zařízení a znalosti hesla k němu s kryptoměnou nenaděláte nic. Jde prakticky o neprůstřelné řešení a konkrétně v Trezorech skladují kryptoměny i některé burzy. Peněženky pochopitelně vyrábí i jiní výrobci, ale Trezor je považován za jednu z nejlepších.

Co je větší suma peněz? To je pochopitelně na každého zvážení. Já osobně doporučuji o hardwarové peněžence uvažovat zhruba od kryptoměn v hodnotě 10 000 – 20 000 Kč. Do levnější hardwarové peněženky pak investujete zhruba 10 % ceny svého portfolia, což za pocit bezpečí podle mě stojí.

To, že kryptoměny se nikdy nenechávají na burze, je doufám jasné a i když nemáte hardwarovou peněženku, použijte aspoň softwarovou!

Objednat Trezor

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu