Nová generace populární hardwarové peněženky původem z Česka je v prodeji na oficiálním eshopu.

Trezor T má i levnějšího brášku Trezor One.

Trezor T v kostce

  • podporuje více jak 200 kryptoměn (nechybí samozřejmě ty hlavní jako Bitcoin, Litecoin, Ethereum atd…)
  • slouží i jako password manager a můžete v něm uchovávat kromě kryptoměn i hesla, digitální identity a pod.
  • rozměry 64 mm x 39 mm x 10 mm
  • barevný LCD display 240×240 px
  • USB-C konektor pro připojení k počítači nebo mobilu

Proč koupit Trezor

Jakmile máte v kryptoměnách větší sumu peněz, rozhodně se po nějaké hardwarové peněžence porozhlédněte. Je to je samostatné zařízení, nejčastěji v podobě většího či menšího USB přívěsku na klíče. Bez tohoto zařízení a znalosti hesla k němu s kryptoměnou nenaděláte nic. Jde prakticky o neprůstřelné řešení a konkrétně v Trezorech skladují kryptoměny i některé burzy. Peněženky pochopitelně vyrábí i jiní výrobci, ale Trezor je považován za jednu z nejlepších.

Kupte si bitcoiny přímo zde

Přímo na Bitcoinvkapse.cz je jednoduchá směnárna, kde nakoupíte bitcoiny na pár kliků. Jednoduše, rychle, bezpečně. Vyzkoušejte to.

Co je větší suma peněz? To je pochopitelně na každého zvážení. Já osobně doporučuji o hardwarové peněžence uvažovat zhruba od kryptoměn v hodnotě 10 000 – 20 000 Kč. Do levnější hardwarové peněženky pak investujete zhruba 10 % ceny svého portfolia, což za pocit bezpečí podle mě stojí.

To, že kryptoměny se nikdy nenechávají na burze, je doufám jasné a i když nemáte hardwarovou peněženku, použijte aspoň softwarovou!

Objednat Trezor

Čtěte dále:

Nevíte, která bije? Přihlaste se do e-mailového kurzu pro začátečníky. Nemusíte nikam chodit a je to zadarmo.