Bitcoinová rallye roku 2017 přinutila analytika Ronnieho Moase aktualizovat svoji předpověď vývoje v následujícím roce.

7 500 dolarů do konce roku? Jejda, jsme tam!

Ronnie překvapil v červenci 2017 svoji odvážnou předpovědí, že bitcoin se během pár měsíců dostane na 5 000 dolarůCena byla v tu dobu pod 3 000 USD a jeho předpověď se naplnila už v září.

V  srpnu 2017 tak Ronnie svoji předpověď přehodnotil a do konce roku 2017 předpovídal 7 500 dolarů. Jak všichni víme, po zrušení segwit2x před pár dny se bitcoin na chvilku přiblížil docela blízko k 8 000 dolarů.

Nyní Ronnie přišel s přepracovanou předpovědí pro rok 2018 – cenu bitcoinu v ní odhaduje na 11 000 dolarů.

V emailu svým klientům napsal:

Každý den čteme více a více novinových titulků o kryptoměnách. Více zemí je přijímá a překážky, které stály v cestě, padají jako domino.

Dlouhodobě: digitální zlato

Podle Ronnieho má bitcoin velký potenciál a věří, že jednoho dne bude konkurovat zlatu. Předpovídá, že cena bitcoinu bude za tři roky nad 20 000 dolarů a za 10 let nad 50 000 dolarůVzhledem k aktuálnímu tempu posilování bitcoinu je docela dobře možné, že jeho předpovědi se naplní daleko dříve.

Ronnie mimo jiné také věří, že celková kapitalizace bitcoinu překoná kapitalizaci Applu do pěti let.

Chcete být u toho? Kupte svůj první Bitcoin na české burze za české koruny. Jasně, že ho nemusíte kupovat celý 🙂

Zvýšení povědomí požene cenu vzhůru

Kde koupit bitcoin?

Česká burza a směnárna Coinmate je výborná volba pro začátečníky i pokročilé. Pokud ji neznáte, přečtěte si mojí recenzi. Nebo se rovnou zaregistrujte.

Své předpovědi opírá o to, že zvyšování cen vede k zvyšování povědomí o kryptoměnách. Tím pádem do nich bude více lidí investovat a ceny půjdou nahoru. Odhaduje se, že do bitcoinu investovalo zatím méně než 0,5% lidí a Ronnie se domnívá, že by se toto číslo mohlo zvednout na pět procent.

TIP: a kolik bude stát v roce 2018 Litecoin?

Vzhledem k tomu, že bitcoinu je omezené množství a žádné další nevzniknou, povede nerovnováha mezi poptávkou a nabídkou k růstu ceny.

Volně přeloženo z anglického originálu na cointelegraph.com

Čtěte dále:

Líbilo? Pomohl vám článek?

Dejte to najevo pár satoshi. Potěší mě libovolná částka.

Ukázat adresu